çakır zeytinyağ takvim çalışması

Tepki
0
60x40 cm. mat selofonlu duvar takvimi
Logo şahsıma aittir.

Kadir İnanır

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
0
@Fatih Coşkun

bende bnn için sordm zten arkadşa tasarm da hangileri size ait diye...

çünkü arkadaşn yapmş oldğ bir tasarm yok ortada logo dşnda ki logo da öyle başarl bir logo deil

Tepki
0
@Kadir İnanır

Notuma eklemeyi unutmuşum bu kısımda sizden özür dilerim ortadaki görsel meteryal müzşeriye aittir. Geriye kalan bütün çalışmalar bana mevcuttur.
Size gelince kadir bey uslübünüz bana hiç hoş gelmedi. Eleştirilerinize saygı duyuyorum. teşekkürler

Tepki
31
uslup konusuna katılıyorum

ama bence bu çalışmayı komple bi gözden geçirmelisiniz logo dahil

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Kadir Bey;

Uslup konusunda sizi daha önce bir kaç kere uyarmıştım. Avatar konusundada uyardım. Fakat aynı şeyleri yapmaya ısrarla devam edişiniz artniyetli olabileceğiniz yolunda düşünmeme sebep oluyor. Öyle olmadığını düşünerek size bir şans daha veriyorum. Umarım iyi değerlendirirsiniz. Aksi taktirde forumdan uzaklaştırılacaksınız.

Ayda Hanım;

Çalışmanız bencede olmamış. Sonuç itibariyle bir takvim çalışması hazırlıyorsunuz ve bu kadarda kalabalığa gerek yok diye düşünüyorum. Üst kısma tek bir görsel ve logo, alt kısmada takvim içeriğini yerleştirmeniz yeterli olacaktır kanımca. Ayrıca ben Üzerinde bu görseller olar ve 40x60 cm bir takvimi evdeki duvarıma asmam. Duvar kağıdımı döşüyoruz ;) Bu konudada müşterinizi uyarmanız gerekiyor bence. Görsel konusunda daha seçici olabilirseniz ölçü konusu farketmez. Fakat bu görsellere bu ölçü çok büyük.

Saygılarımla.

Kadir İnanır

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
0
@Serkan Baysal

tavrm da ne bir hakart ne de bir kötü söz bile yok. nedn rahtsz oldğnz bana açkça söylerseniz bende anlayaym avatar konsna gelince avatarmdaki kişi neden sizi rahatsz edyr ben anlamş değilim... yanişimdi burada sprman diye nick alsaydm süperman avatar kllanamayacakmydm?

Yukarı Alt