Çalışma Böyle Olur !

özlem öz

Üye
Tepki
0
silah güzel olms..fakat mesajı öylesine eklediniz gibi duruyor .....sanki" abi vayy beee ne güzel çizdim silahı ..eee simdi bunu nerde kullanabilirm ?? hıh tamam buldum bireysell silahlanmaya hayır (ama güzel oldu yav) " demişşiniz gibi :D:D

Tepki
31
silah çok güzel olmuş eline sağlık
silahın bakış yönü açısından bir teslik var boş kovanı atma bölümü silahın bu tarafında olur onu eklememişsin bide emniyet öbür tarafta olur baş parmağa gelecek şekilde

onuda yaparsan tam olur

cem duru

Üye
Tepki
0
eline sağlık emeğine değmiş yalnız üzerine çaptı koyduğunda daha anlamlı olacak gibi tabi bu benim fikrim eline sağlık

Tepki
1
silah iyi cizilmis. yani bence sadece silah cizseydin bve nesnesel tasarim olarak koysaydin daha güzel olurdu. cünkü silah disindaki hicbirsey olmamis.

Tepki
0
Yahu silahın güzelliğini görünce "Silahlanasım geldi" Tabii ki şaka; Silah sadece cephede vatan savunurken lazım. Gerisi boş, gerisi angarya...

muratz

Üye
Tepki
0
Çalışma niye "böyle olur" anlayamadım..-?-
Silah çizimi başarılı ,evet ,ama mükemmel değil.Velev ki çok iyi de olsa bu bir tasarım çalışması değil, illüstrasyon olur.Kenarına bi yazı ekleyerek bunu tasarım haline getirmeye çalışınca pek de iyi durmamış.
Kolay gelsin...

JustDream

Üye
Tepki
0
@silver_grafik

Katılıyorum.

Yukarı Alt