Çalışmalarımıza freelance destek verecek arkadaş

cyberworld

Üye
Tepki
0
Konu pasiftir teşekkür ederim..

aslimmai

Üye
Tepki
0
1997 yılından itibaren matbaa sektörü ile başlayıp, reklam hizmetleri ve tasarım alanında çalışmaya başladım.

Amacım grafik tasarım konusundaki hedeflerimi büyük şirketlerde geliştirmek oldu.
Ayrıca internet tasarımı ve proje geliştirme konusunda çalışmayada 2001 yılında başladım.

Aktif, girişken, sorumluluk sahibi, işi sonuçlandırma yeteneği olan, tasarım konusunda projelendirmeden müşteri sunumuna kadar bütün aşamaları gerçekleştirebilmenin verdiği bilinçle yaklaşık 14 yıldır bu sektörde iş hayatımı sürdürüyorum.

aslimmai@hotmail.com adresinden ulasabilirsiniz.

baranyzc

Üye
Tepki
0
selam bilkent 3.sınıf grafik tasarım ogrencısıyım ileri düzey photoshop,illustrator ve indesign bilgim bulunmaktadır freelance işler alıyorum işimi severek yapıyorum... halen ilgileniyorsanız baran_yzc@windowslive.com dan ulaşabilirsiniz.Çalışmalarımıda paylaşmak isterim ilgilenirseniz tesekkurler

Tepki
0
Profesyönel olarak grafik tasarım anlamında bütün tasarım hizmetmeri yapılır.
İstenildiğinde Geniş bir potfolyo ve müşteri veritabanı sunulacaktır.

Mac ve Pc ;
Macromedia freehand 9,10,Mx,
adobe photoshop 7.0,CS2, CS3,
Macromedia flash Mx,
Macromedia Fireworks Mx,
Macromedia Dreamweaver Mx,
QuarkXpres,
Auto Cad 2004,
adobe İlustrator,
adobe İndesing...

Kısmi Portfolyo:
THY, İstanbul Barosu (Dergi, Kitap, broşür, El İlanı, Afiş, kartvizit, Sertifika, Masaüstü Takvimi, Ajanda...), Qualty of Magazine Dergisi, İstanbul Aydın Üniversitesi, Ünlü fotoğrafçıların Doğa ve yöresel tanıtım Kitapları, Tesyev(Türkiye Engelli spor ve yardımlaşma derneği), Türkiye Kimya Sanayicileri Derneği, Türkiye Kimya Derneği, Bosch, İTO, Taksim Studio Live, Türk Kızılayı, Şarkay Tıp Merkezi, vb...
+
grafik tasarım Eğitim Hizmetleri

İrtibat:
serdar@serdarsavas.com

arzum kara

Üye
Tepki
0
merhaba ben arzum size uygun olabileceğimi düşünüyorum 15 yıldır grafik tasarımla uğraşıyorum. geri dönmek isterseniz arzumtasarim@hotmail.com la ulaşabilirsiniz. daha fazla bilgi almak isterseniz.

Yukarı Alt