"Canlı yayında cevaplıyor" Afiş çalışması

Tepki
100

A3 ebatlarında çalışıldı...
Değerlendirmelerinize sunarım...​

larem

Misafir
Tepki
0
Resim inanlımaz güzel olmuş Başkana odaklanması,çok güzel emeğinize sağlık,yalnız bitek yan yazı sayfayı tamamen değiştiriyor,

Tepki
2
"Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı" yazısı tam sınıra denk gelmiş. çok az yukarı alınmasında yarar var. ilk gözüme bu çarptı :)
Genel olarak bakıldığında ise bir dağınıklık, uyumsuzluk var. Nasıl derler; kullanıln materyaller birbirini tamamlamalı vs.
Benim en son yaptığım afiş te aceleye geldiği için böyle olmuştu. sonradan pişman oldum tabi :) ama basıldı gitti. ve her gördüğümde içim acıyor :)

Uzun lafın kısası, bir bütünlük sağlanmalı diye düşünüyorum.
Kolay gelsin Emine Hanım. genel olarak başarılı buldum...

Kerim ÖKSÜZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
19
İlk olarak "Prof.Dr Haydar BAŞ" ve takip eden resim içindeki yazılardaki kırmızı konturu kaldırın bence Emine Hanım

"Halkın soru ve sorunlarını canlı yayında cevaplıyor" bölümünde de font sanki olmamış değiştirin derim birde yazının eğik olması afişin duruşunu bozmuş düz kullanın.

yine aynı bölümde "Halkın soru ve sorunlarını canlı yayında cevaplıyor" yazısını bütün olarak kullanın biri sağda diğeri solda olunca dağınık görünüyor bu yazı için önerim tırnaklı bir fontla yazıların alt alta bütün bir şekilde tek sıra halinde gelmesi

Göstermek gerekirse şu şekilde

bunların dışında görselle bütünleşmiş bir çalışma fotoğraf gerçekten de hoş ellerinize sağlık.

Tepki
4
Kerim Bey yapılması gerekeni güzel özetlemiş eline sağlık. Ben de fotoğrafı çok beğendim. Kolay gelsin...

adnan032

Üye
Tepki
0
photoshop kadar mükemmel bir program görmedim sürekli yeniliyorlar. photoshopun tüm özelliklerini bilen kimse olduğunu yada tüm özelliklerinitam anlamıyla anlayarak uygulayan kimse olduğunu düşünmüyorum. sürekli yeni bir şeyler ekliyorlar o özelliğe girip o şunu şöyle yaparsam şu şekildede ortaya tasarım çıkıyormuş dediğim çok oldu. ama neleri ortaya çıkartıyor görüyoruz

Tepki
100
Değerli yorumlarınız için teşekürler. Bazen eceleye gelen çok iş çıkıyor elimizden.
Bir sancıdır tutuyor insanı. Canlı yayın tipografisine o kadar takılmıştımki...
Haklısınız. Şu an dahi baktığımda içime sindiremedim gibi...
Kerim Bey'in önerisi sanırım daha hoş. İlk bakıldığında "Canlı Yayında Cevaplıyor"
göze takılsın istedim. Son çare biraz yazıyı eğsem nasıl olur diye düşündüm.

Uzun lafın kısası doğum sancıları ve kabızlık...

Tepki
4
Halkın soru ve sorunlarını canlı yayında cevaplıyor yazıları tam hizalı olursa daha iyi olur bence. Ayrıca Prof. Dr. ile Haydar Baş yazılarının arası çok açık farklı yazılarmış gibi duruyor.

Geri kalan kısım gayet hoş. Kolay gelsin...

Yukarı Alt