cd albüm kapağı/nevzat soydan

Tepki
0
Üstteki kapakta Mikrofonu Nevzat Soydan'ın üzerine çıkartsan yani yazı altta kalsa bi dene derim:)

Azzam

Üye
Tepki
0
Fonlar güzel olmuş, fakat mikrofon ile sanatçının tarzı biririne zıt, genelde blues, jazz tarzı konserlerde veya sahnelerde kullanılır bu mikrofon, bir arabesk yada fantezi sanatçısına gitmemiş göze batıyor ilk dikkatimi çeken o oldu. Sanatçının fotoğraflarını içine aldığınız çerçeveler çok kalın fotoğraflar boğulmuş. Dediğim gibi fon çok güzel olmuş. bi kaç değişiklikle amacına uygun bir çalışma olacağı kanaatindeyim. Kolay gelsin..

Tepki
4
Her iki tarafta da sanatçı resminin çerçeve içerisinde olması biraz sanatçıyı ikinci plana itmiş. Gönül şarkıları formatına uygun bir fon ve tasarım olmuş. Firma bilgilerini yazmamışsınız ama genel itibariyle güzel bir çalışma olmuş. Elinize sağlık...

Tepki
0
Bana kalırsa çerçeveler işi bozmuş.Diğer çalışmalarınızı gömesem çok amatörce bir çalışma diyecem.Belki olaya biraz nostalji katmak istemişsiniz ama inanın çerçeveler çok klasik gösteriyor çalışmayı.

Tepki
2
İlk önce çalışmaya baktım, sonra sizin yaptığınızı görünce bi şok oldum. Arka kapak iyi denebilir ama ön kapak aşırı abartılı ve göze hiç hoş gelmiyor. belki müşteri böyle istemişte olabilir. ama benm yorumum bu yönde. kolay gelsin

Yukarı Alt