Çift ayaklı totem tasarım (Bu konuda yorumlarınıza ihtiyacım var)

Tepki
100
bir numara yazısındaki titremeye bir anlam veremedim.
ayrıca şu kullanılan amerikan ve sini hiç sevmedim kullanılmasından da yana değilim.
bu sadece sizin için söylediğim bir konu değil.
birde merkez tel den sonra rakmada bir boşluk bırakmamışsınız. zira şube telde bir boşluk bırakmışsınız.
güzel çalışma.
ellerinize sağlık.

kanalga

Üye
Tepki
0
Yazıdaki titreklik font la alakalı ve altında alev dağılması olduğundan daha bi hoş göründü gözüme ama font değişikliği yapmayı düşünüyorum yorumunuzdan sonra

Amerikan vee sindeki sebep tasarımı yapılan firmanın düşüncesi o bende türkçemizde amerikalıların işinin olmadığı kanaatindeyim

Yorumun için teşekürler

kanalga

Üye
Tepki
0
Sizin gibi moral veren insanlar var demekki teşekkür ediyorum yorumun için

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
moral vermek derken??? Bu forumda üyelerimiz çalışmalarını yayınlar, bizde yorum yaparız, beğenirsek onay veririz, beğenmediğimiz yönleri olduğunda da eksiklikleri söyleriz ve düzeltirler... Yani bu bizim veriğimiz moral diil, sizin yaptığınız çalışmanın karşılığıdır...

İyi forumlar herkese...!

Tepki
0
güzel çalışma ellerine emeğine sağlık. Birkaç küçük öneri naçizane. Bir numara başlığını gothic bir fontla kullansan daha şık olurmuş gibi sanki. Birde etrafında yanılmıyorsam outher glow var onuda kaldırım fontun kendi yansımasını arkasında gaussion blur vererek eritirsen sanki daha bir sempatik gelir gibi. Ama temel olarak bence söylediğim eklentileri bile yapmadan güzel olmuş (naçizane).

vysl

Üye
Tepki
0
Bir Cok Forum gezdim ama bu Forum biraz faklı :) ve biraz gzl yorum varken kırmak ne die ?
tmm güzel hatasını söylüyosunuz ama hani cocuga seker alırsınız ya böyle sevdire sevdire yapacaksınız Fikrim bu :) buda size kalmış ve forumda biraz daha canlılık olursa daha gzl olur.

Düzeltiyorum cünkü Kalında yazmak yasakmış.

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Adı üstünde "yorum"! İnsanların düşüncelerine bağlıdır,üye buraya çalışmasını koyar bizde eksi,artı yönlerini söyleriz...Kimsenin kırıldığını da düşünmüyorum şahsen,çünkü, biz sadece "yorum"cuyuz.

Yukarı Alt