Coca Cola için afiş tasarımım

pasa1170

Üye
Tepki
0
merhabalar bende yumurta firması işltemekteyim ve siz degerli arkadaşlardan benim icin bir yumurta afişi ile ilgili bir calışma yapmanızı istessem?

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
Malesef olmamış arkadaşım, üründen başka herşeyi görüyorum, fakat ürünü göremiyorum. Zemin rengi ve vectorler ürünü bastırmış... Esinlenmişsin fakat yanlış esinlenmişsin galiba :) Bunun dışında slogan yazımı hatalı ve ürüne çok yakın olmuş...

Renklerle ilgili biraz daha çalışmanı tavsiye ederim.

Kolay gelsin.

@pasa1170

İşveren ilanları bölümüne bununla ilgili ilan bırakmalısınız, burası konunun yeri değil.. Ücret karşılığı yardımcı olacak arkadaşlar vardır mutlaka forumda...

Grafikerler.org yönetimi olarak emeğe saygıdan yanayız..

Seda Başer

Graphic Designer
Tepki
11
Coca cola gibi bir firmanın reklamlarından sonra bu afiş olmamış bence. Bir değil bir çok eksiklik var. Yeniden denenmeli.

Tepki
0
Merhaba;
Öncelikle belirteyim ki çalışmanız fena olmamış, fakat bence bu tarz bir çalışma yapılmaya başlanırken önce bu firmanın genel konsepti göz önünde bulundurulmalıdır. Bence yesil yerine daha farklı bir renk kullanılabilirdi. Ayrıca kuşaklardaki ve yıldızlarla diğer efektif niteliği bulunan nesnelerin zemin ve ürün ile ortak bir benzerliği olmalı ve renkler uyumsuz olmamalıdır. Özellikle yazıların duruş, büyüklük ve background renk ile uyumluluğu çok önemlidir. Zannedersem bunlara dikkat edildiğinde daha güzel ve uyumlu bir afiş çalışması görebiliriz. Ben daha önce CocaCola'nın birçok ürün ve kampanyasına tasarım yaptım ve bunlar basıldı, kampanyalar da istenilen trajı aldı. Yönlendirmelerimin bu nedenle yararlı olabileceğini düşünüyorum.

Art Director

Tepki
0
@Nihat Çınar

ben nihat çınarı yakından tanıma şerefine nail olan insanlardan biriyim ve coca colanın basılan afişleri benim elimden de geçti..alt kadrosundaydım...yorumları gerçekten dikkate alınması gereken bir art director dür...aklınıza gelen bütün büyük firmaların reklamında emeği vardır...

artı olarak
çalışma hoş ama şişe biraz daha büyük olsa güzel tasarım bence

Ali Özel

Üye
Tepki
0
cola cok sırıtıyo o renkler arasında bırz koyu renklerle onuda hos bır boyuta tasıya blrdn olsn yınede basarılar :D

Yukarı Alt