Çocuk kitabı çalışmam;

Tepki
4
çizimler çok güzel de bu nasıl kitap anlamadım. Ölçüsü nedir, yazıları nereye yerleştireceksin, yoksa bu çizimleri ayrı ayrı sayfalara mı yerleştireceksin, kapak olarak mı kullanacaksın? biraz bilgi verirsen sevinirim.
saygılar

Tepki
31
Süleyman beye katılıyorum açıklamalı bir bilgi verirseniz yorumlarımızı yada tavsiyelerimizi daha sağlıklı yapabiliriz

Tepki
5
@Süleyman Köklü
Gördüğünüz çizimler çift sayfa olarak çizilmiştir.Yani bu iki resim 4 sayfa olarak kullanılacak, boş olan yerelerede şarkı sözleri yerleştirilecek.Bu sözlerin nesnelerin üzerine gelmesinin sakıncası olmadığını düşündüğümden sözler için çok boş bir alan bırakmadım.

Tepki
4
Yazıların nesneler üzerine gelmesinde neden bir sakınca olmasın anlamadım:) yazıların okunmaz ki!. Eğer Photoshop'a alırda oradan yazı için alan ayarlarsanız olur. Aksi halde okunmaz. Ben de yaptım aynen bu şekilde çocuk kitabı ama benim çizdirdiğim ressama özellikle söyledim yazı alanı bırakmasını. Yine de siz bilirsiniz.
Bu paylaşımınızda ben sadece çizimleri beğendim. Kolay gelsin. Saygılar

Tepki
5
@Süleyman Köklü
Yazıların mekan üzerine gelmesi gerekiyor bu kitapta.Genel olarak arka fonla yazı rengi farklı kullanılacak.Arka fonun mavi bir gökyüzü yada bir erkek çocuğu
olmasının bir anlamı kalmıyor dolayısıyla, eğer yazı rengimiz fondan farklı ise..
Saygılar

Yukarı Alt