çokk serbest bir çalısmam :D

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Yaprakları çözemedim ;) Onun dışında sarı renk çok belirgin olmuş bence. daha kum rengine yakın bişeyler olması gerekirdi diye düşünüyorum. Bu şekilde mısıra falan gideceğine, yazlık bir yerlere gitsene ;) güneş, deniz, şemsiye, şezlong falan;)

Tepki
100
sağ taraftaki palmiye ve resim çizim olsaydı bütünlük bulacakmış.
emek her zaman en iyisidir.
ellerinize sağlık.

Tepki
1
çizim bana ait arka fonu baska yerden aldım piramitler sarıdır dimi :) altın gibi olmasını istedim o yüzden sarı herhangi bir amaç yok burda dedigim gibi serbest bir calısma önerilerini dikkate alcam tsk ederim yorumlar için

bu arada mısır görmek istedigim ülkelerden teki yani deniz kum günes olmasada görülmeye değerdir :)
kısaca bilgi verim bu üç pramit keops, kefren ve mikeniros adında olan dünyanın yedi harikasından biri sayılan piramitleri düsünerek yaptım sfenkste tabiki firavunu temsil etmektedir

Tepki
1
@st_anger_turk
valla ist hayat kosulları çok zor :) gitmeyi isterdim ama ucuz olmasının bir önemi yok simdilik tabi patronum ailece gitcek kıskanıyorum :(

Tepki
1
merak etme arkadasım kimsenin gezmesinde gözüm yok ki mısıra gidemesemde türkiyeyi karıs karıs gezmis birisiyim farklı yerler görmek güzeldir simdiden size iyi tatiller dileyim

Yukarı Alt