convert to curves

Tepki
0
slm buraya yazdığım için özür ama yardıma ihtiyacım var hemde acılen
ben daha önceden yazdığım yazıyı convert to curves yapıp ebatını büyütmüştüm ve şimdi yazı fontunu bulamıyorum bunu nasıl bulabilirim yarımlarınız için teşekkürler. coreldraw 11 kullanıyorum

U

User

Misafir
yazıyı convert ettikten sonra geri dönüşün olmaz. kullangıdıgın yazıyımı bulamıyorsun? kullandıgın font zaten makinada vardır biraz font klasorunde arastır bulursun buda sorun mu yaw :}

Tepki
0
yazı fontunun zaten makinemde olduğunu biliyorum o kadar da bön değilim.Hem o kadar fonttun içerisinde onu aramak samanlıkta iğne aramaya benzer benimse o kadar zamanım yok çok yardımcı olmuşsun sğl.

U

User

Misafir
@redcancer

arkadasım amacım hakret etmek deil. sadece font arama olayı herkesin basında olan bir olay. bir font lazım oldugunda bedne arıyorum. ve sölediğin konu 1 sorun deil. yani ilk kez karsılşasıyorum font arama zahmetinde bulunmayan birisine. kırdıysam özür dilerim.

Tepki
6
fontu jpeg yap buraya koy ben sana buliym fontu.Arkadasin belirttigi gibi cok buyuk bir sorun degil.Eger telefon yada numara degisecekse kirdigin bolumu kopyalayip ordan ihtiyacin olanlari kullanabilirsin eger yoksa tekrar aramak zorundasin kolay gelsin

Yukarı Alt