corel açılıyor ama tepki vermiyor

s.gocmen

Üye
Tepki
0
slm arkadaşlar coreli uzun zamandır kullanıyorum fakat 2 gündür coreli açıyorum ana sayfa geldikten sonra tepki vermiyor.bunun nedeni ne olabilir ?

Kerim ÖKSÜZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
19
Sorunun sebebini araştırmak yerine programı kaldırıp yeniden kurmak çözüm yolu olabilir.

s.gocmen

Üye
Tepki
0
onu denedim daha önceden ama aynı hatayı yapıyor
corelde daha önceden yaptıgım çalışmayı açıyorum
ancak soldaki çubuklar olsun tolsbaar olsun hiçbirine tıklanmıyor sol tıkladıgım zaman TINN sesini veriyor

Kerim ÖKSÜZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
19
Bu ses bir hata penceresi yada benzeri birşey açıkken geri planda program üzerinde bir işlem yapamayacağınıza işaret. görev yöneticisinden aktif uygulamalara yada çalışan fakat görünmeyen bir pencerenin olup olmadığına bir bakın.

s.gocmen

Üye
Tepki
0
İşletim sisteminde görünen programlar bunlar..Bunlardan hangisini kapatmam gerekiyor

Kerim ÖKSÜZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
19
Açık olan uygulamalar arasında hata mesajı penceresi türü birşey göremedim ama yinede teker teker bi deneyin derim.

s.gocmen

Üye
Tepki
0
yok ya cizicem kafayı bu sorun ikinciye oluyor geçen defasında tekrar kurdum düzeldi. ama bunu her defasında yapmak istemiyorum bunun bi kulaylıgı olmalı

Xmen62

Üye
Tepki
0
Corel hangi versiyon kullanıyorsun göremedim ama, bildiğim karadıyla anlatayım.
1 corel i program ekle kaldır dan kaldır, pc yi yeniden başlat.
2 pc açılınca corel kur a gir, özel kurulumda Corel ve tüm eklentilerini seç ve kurulumu öylece tamamla.
3 pc yi yeniden başlatıp corel programını açın, kullanım ayarlarınızı yapın.

s.gocmen

Üye
Tepki
0
dostum daha öncede başıma geldi bu aynen dediğin gibi yaptım kaldırıp kurdum ama her defasında bu böyle olmamalı

Yukarı Alt