corel Çizgi Sorunu

warosh

Üye
Tepki
0
[url=http://bit.ly/zN9r1Y][/URL]
Arkadaşlar kırmızı çerçeve içine aldığım yer desenle alakası yoktur. Bunu sebebini ve çözümünü öğrenmek istiyorum.
---Saygılar

warosh

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar şu anda 42 kişi bakmış ama kimseden konuyla ilgili cevap yok

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Cizginin baslangic ve bitis noktalarini da tam gormek lazim ya kapatilmamis bir cizgi kalmistir cizimde bilmek zor bu ekran goruntusu ile

Tapatalk ile gönderildi...İmla hataları için kusura bakmayın...

hediye54

Üye
Tepki
21
Bitiş noktasını bulup tekrar birleştirin lütfen.. Birleşmemiz çalışma noktayı silin tekrar yapınız

warosh

Üye
Tepki
0
@Aslı SAYILIR

Hocam desenin outline ında hiç bir sıkıntı yok. Bütün noktalar kapalı. Program hata veriyor. Şöyle ki deseni bitirdim sonra kaydedip programı kapattım. Tekrar programı açınca paylaşmış olduğum görüntüde ki gibi çizgiler çıkıyor. Zoom aracıyla yakınlaşıp uzaklaştıkça çizgiler farklı yerlerde çıkıyor. Bu durumda ben çalışmayı kopyalayıp yeni belgeye atınca sıkıntısı düzeliyordu. Ama defalarca denememe rağmen düzelmedi. Daha önce böyle bir şeyle karşılaştınız mı? (Bu arada deseni siidim tekrardan çalıştım şu anda bir sıkıntı yok sadece öyle bir şey neden oluyor merak ediyorum :) )

Kemal Aksekioğlu

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
916
sayın warosh çizginin bitiş noktasını shape tool ile seçer silerseniz sanırım çizginiz silinecektir

Kemal Aksekioğlu

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
916
sayın warosh bu çizimi corel 12 ye indirgeyip mailime atabilirmisiniz?
kemalaksekioglu@gmail.com

Yukarı Alt