Corel Draw X5 sistemden Kaldırmak

Arsenal

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar Corel x5 sistemden kaldırmak istiyorum ama olmuyor nasıl kaldıra bilirim =?

Arsenal

Üye
Tepki
0
Selam Kerim

Şöyle sistemden kaldırdıkta önüme 3 seçenek geliyor Modify Repair REMOVE
ben removeyi seçiyorum fakat NEXT denilecek bölüm çıkmıyor dolayısı ile sistemden kaldıramıyorum

Kerim ÖKSÜZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
19
Programın kaldırılmasına mani olacak birçok sebep olabilir. Sisteminizde bir virüs, spy, malware taraması yapın, Combo fix'i deneyin, zararlı bir yazılımın buna mani olmadığından emin olun tekrar denediğinizde sorun devam ediyorsa Direkt olarak program filesdeki dosyaları silin madem. En kesitrme yol bu gibi görünüyor.

Arsenal

Üye
Tepki
0
program filesden herşeyi sildim lakin coreli yeniden kurucam yine o ekra geliyor
repair remove büyük ihtimalle zararlı yazılım var :eek:

barts

Üye
Tepki
0
yukarıda yazılı olan problem bende var ne yapacağımı bilmiyorum..corel kalkmıyor...........

cakabey05

Üye
Tepki
0
hala yeni kurulum yapmaya çalıştığımda eskisi gibi onarım ve yenileme modu çıkıyor ama next kısmı yok

Murat Vardar

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.051
@cakabey05

Buradaki konuda verilen eklentiyi CorelDRAW programı kapalı iken, çalıştırıyorsunuz,
eklenti penceresinde kaldırmak istediğiniz versiyon hangisi ise;
(bu eklenti, sisteminizde kurulu bulunan sadece X3 - X4 - X5 versiyonları)
kayıt penceresinde ki seçimi yaparak kaldırma işlemini gerçekleştiriyorsunuz
hepsi bu.

Ali DANIŞAN

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
312
arkadaşım şuan söleyeceğim bilgiyi araştır googleden başlata tıkla daha sonra çalıştır var ona tıkla daha sonra regedit yaz daha sonra hkey local machıne seçeneği var ona tıkla daha sonra o kısımda software var ona tıkla corel çıkacaktır orda onu bul sağ tıkla sil seçeneği var ve sistemden kalıcı olarak sil arkadaşım, kolay gelsin...

Yukarı Alt