Corel Draw12 Türkçe Görsel Eğitim Cd'si 1

walantina

Üye
Tepki
0
selamun aleykum ben ismail nasılsınız iyimisiniz ben corel draw 12 logo kartvizit reklam çalışmaları için corel draw 12 nin videolu anlatım videolarını izlemek istiyorum inşallah bana yardımcı olursanız sevinirim e_mail xxxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxx kib slm

İletişim adresi vermek yasaktır.

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Bot dahi böyle bir mesaj yollamaz bence Emine Hanım, hehehe... :)

Tepki
1
Emeğinize sağlık, Allah razı olsun, arkadaşlar vala ben hiç indiremiyorum, hep Error sayfası çıkıyor, buna bir çözüm bulun, rica ediyoruz, saygılar, kolay gelsin.

gokhan007

Üye
Tepki
0
Teşekkürler arkadaşlar. İlk Corel Draw ı indirdim orta çağ 1 günde bu eğitimlerle uyguladım, Birkaç gündede kartımı ve broşürümü hazırladım. Matbaaya verdim bekliyorum gelmesini. Bir haftaya yeniçağ 15 güne kalmaz profesyonel olurum. 15 yıllık reklamcıyım diyorlar 1 kartviziti 1 haftada çıkaramıyorlar yada 5 dakikada yapmaya çalışıp ayakkabısını bile giydirmeden adamı sokağa salıyorlar.
Siz siz olun işinize sahip çıkın benim gibi müşterileri ekmeğini kendi pişirmeye itmeyin. Tek kusurum işime önem veriyorum iyi bir kartım olsun istiyorum ve ekonomik olsun istiyorum. Neden insanlar 10 liraya kart yaptırırken ben 300 lira vereyim. Emeğe saygım sonsuz. Ama müşteri odaklı olma devri. SAYGILAR

Yukarı Alt