Corel X4 Görsel Sesli Anlatım

dege61

Üye
Tepki
0
arkadaşlar harika bir program ben denedim çok güzel ve çok gelişmiş bir program
artı açıklamasıda ingilizce ama oda çok yararlı neyin ne şekilde olduğu açıkca belli
tavsiye ederim süperrrrrr

ayse68ceyz

Üye
Tepki
0
slm ...ben rapidshare den dosya ındıremıyorum..ızlemem gereken yol hakkında bılgı verebılırsınız yapamadım...yardımlarınz için teşkederım...corel x4 programım var kullanma konusunda bılgılenmek ıstıyorum..

slm..serkan bey benm pc de rapidshare den ındırmeyı yapamadım..bana ızlemem gereken yol hakkında yardımcı olabılırmısınz..corel x4 kullanımı hakkında bılgı almak ıstıyorum..teşkederım..

Tepki
100
@ayse68ceyz
imzamda bulunan resim eklemek, dosya yükelemk yada dosya indirmek gibi linkleri takip ediniz lütfen.

Tepki
0
arkadasım ben corel11 kullanıyorum ama corelX4 ile calısmak istiyorum yardımcı olabilirmisin bu konuda

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
@halil SANLI

Corelin resmi sitesi olan corel.com adresinden programın demo versiyonunu indirebilir ve program hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

Forum yönetimi olarak, illegal program paylaşımının kesinlikle yasak olduğunu bir kez daha hatırlatırım.

Yukarıda ki görsel olan bu derste sizlerin corel X4 hakkında bir çok bilgi edinmenizi kolaylaştıracaktır.

Saygılarımla..

Yukarı Alt