Corelde Yazı Yuvarlamak

Hilmi Kaya

Üye
Tepki
0
bilgiler için teşekkürler, ama şu yazıyı alta yazma kısmını çözemedik( alta geçiyor ama yazı tersden başlıyor) şekil 3 ü takip ettik ama olmuyor. sorun bendemi acaba.

Hilmi Kaya

Üye
Tepki
0
ekrem hocam konuyu değiştirmişsin, bizde sonuç aldık çok teşekkürler. işlerinizde kolaylıklar diliyorum.

Tepki
0
Bilgi için teşekkür ederim fakat ben corel 14 kullanmaya çalışıyorum çalışıyorum diyorum çünkü daha yeni başladım.sizin anlattığınız konu corel 11 için ben bunu 14 te nasıl uygulayabilirim.şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Tepki
74
@Zeynep Tüfekçi

corel 14 derkene? x4 demek istediniz heralde x4 tede aynıdır zeynep hanım sadece programlar yeni versiyonlar çıkarttıkları zaman içeriğinde ufak tefek değişiklikler yaparlar genel olarak aynıdır menü görünümü felan farklıdır ama içeriği tamamen aynıdır

Tepki
0
çok teşekkür ederim ekrem bey evet x4 demek istemiştim.programı karıştıra karıştıra sonunda buldum.tabi ilgilendikçe daha çok şey öğreniyor insan yeterki azm etsin.

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
haklısınız, azmetmedikçe ve öğrenmeye arzusu olmayınca insanın öğrenmesi de zorlaşıyor:)

Tepki
74
@Zeynep Tüfekçi

sizin azminiz ve burdaki paylaşımlarıda sürekli takip ederseniz normalinden daha kısa sürede programı kavrayabilirsiniz

Tepki
0
@Ekrem Demirlerli
inşallah zaten gecem gündüzüm bu siteyi tanıdıktan sonra grafikerler.org oldu :)tam anlamıyla bu site imdadıma koştu. benim alanım biraz daha farklıydı aslında Halı kilim ve eski kumaş desenleri mezunuyum sanırım önümüzdeki hafta ofset matbaada işe başlıyorum ve bana çok fazla yardımlarınız oluyor gerçekten herkeze çok teşekkür ederim.

Yukarı Alt