coreldraw bilen

Tepki
0
iş arıyorsanız bende çalışacak chat yapmayacak tasarım yapacak sörf yapmayacak çalışacak bir arkadaş bay bayan farketmez yeterki çalışsın sabah 8 9 akşam istediği saatte gidebilir maaşıda kendi belirlesin

efcgrup adına
deniz kansoy
539 222 49 49

gulper

Üye
Tepki
0
Merhaba;
Corel ortamında giotto 3axis te işlem görecek sektör bağımsız tasarımlar konusunda tecrübeliyim... Söz konusu işin içeriği ile ilgili bilgi verirseniz sevinirim.

Teşekkürler

muskay1

Üye
Tepki
0
merhaba ben mustafa kaya dizgicilik yapabilmekteyim kartvizit dergi kapağı broşür el ilanı davetiye yapıyorum ama eksiklerim oluyor tam anlamıyla bilmiyorum kendimi gelistirip isi profesionel sekilde öğrenmek istiyorum biraz freehand corel draw biliyorum yanısıra photoshop ilustratör temel düzeyde biliyorum ve calısmak istiyorum yardımcı olursanız

ozlem

Üye
Tepki
0
chat ve sörfle işim olmaz, ekmeğimin peşindeyim. işimi iyi yaparım. 6 yıl çalıştığım kendi ajansımız dan evlilik sebebiyle başka şehre taşınıp ayrılmak zorunda kaldım. İstanbul-İkitellide ikamet ediyorum. Bayanım

Bildiğim Programlar:

* Adobe Photoshop (İyi Derecede)
* Macromedia Freehand (İyi Derecede)
* Corel Draw (İyi Derecede)
* QuarkXPress (İyi Derecede)
* Microsoft Office Word – Excel – Powerpoint (İyi Derecede)

yutan

Üye
Tepki
0
@denizkansoy

kartvizit, broşür, antetli, kurumsal kimlik,karton etiket, kumaş etiket(yaka etiketi, yan etiket) yıkama talimatı, barkod, sticker

Deneyimlerimle freelancer olarak iş arıyorum
bilginize....

programlar: corel draw - photoshop

a1x2y

Üye
Tepki
1
beni aldılar işe ama ortada ne ofis var nede tasarım yapılacak firmalar nede maas

Yukarı Alt