coreldraw da dekupe yapmak

zeybek

Üye
Tepki
0
yaw arkadaş ben bunu corel 4 de yapıyordum. şimdi corel 12 de olmuyor neden acaba. birde interseck butonu çıkmıyor. yardım pleace

zeybek

Üye
Tepki
0
arkadaşım sağol da bi sorun var. bendeki pro da, effects te power klip şıkkı yok. valla corel 4 te hepsini yapıyordum kayıt edemiyordum. bu pro da hiçbirşeyi yapamıyorum kayıt ediyorum ne sinir bozucu bir şey

zeybek

Üye
Tepki
0
arkadaşım çok teşekkür ederim menüleri aktif ettim. ama intertecs aktif olmuyor neden acaba. kusura bakma çok soru soruyorum ama. öğrenmem lazım da:)

xblack

Üye
Tepki
34
Resmi decupe yaparken power clip daha iyi bir yol. Nedeni resmi Power clip menüsünde extract conect yaparak resmi tekrar eski haline dönderip yeniden kesebilir veya unuttuğunuz yerleri düzeltebilirsiniz. Tüm konu açan arkadaşlara teşekkür eder. Saygılarımı sunarım.

Tepki
74
intertecs menüsü x3 ve üzeri programlarda açık konumundaki özelliğe sahip siz 12kullandığınız için sizin yönteminizin power clip olması lazım en kısa yoluda bu xblack arkadaşımızında anlatmış olduğu gibi

zeybek

Üye
Tepki
0
yani bu power clipte bir resmi çerçevesinden çıkartabiliriz öylemi?

Tepki
100
@zeybek

power clipt özelliği ile bir resmi çerçeve içerisine alabilir yada çıkarabilirsiniz.

farklı formatlarda çerçeve içerisinde bir resminiz varsa, dosyanızın hangi özelliklere sahip bunu bilmek gerek.

Yukarı Alt