CorelDraw düşük versiyonda kaydetmek.

Tepki
74
Arkadaşlar mağlum siz CorelDraw x4 kullanıyorsunuz veya x3 ama CorelDraw 10, 11, 12 versiyon'unu kullanan arkadaşlar sitemizde paylaşmış olduğunuz clipart vektör logo veya herangi bir çizimi siz x4'de veya x3'de kayıt edip paylaşıma sunduysanız 10, 11, 12, versiyon'unu kullanan arkadaşlar bu paylaşımlarınızdan yararlanamıyor onun için her paylaşımınızda düşük versiyonda kayıt edip öyle paylaşımda bulunmanızı rica ediyorum

Tepki
5
x4 kullanma alışkanlığını edinmenizi tavsiye ederim.Çok gelişme var..Pratik kullanıma uygun özelliklede x4 sp1 ile neredeyse mükemmel..Saygılar..

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Teşekkürler Grafxx, yani eğer x4 kullanıyorsak ve x4 e uygun şekilde kaydediyorsak,eski sürümdekiler bu paylaşımlardan yararlanamıyor ve bi başkasına çevirtirmek zorunda kalıyor:) önemli bilgiye değindiğin için teşekkürler

sebograph

Üye
Tepki
9
@broken

x4 çok fazla kasıyo o yüzden daha düşük versiyon kullanıyoruz genelde sp1 denemedim ama bu günlerde kurmayı düşünüyorum açıkçası

Tepki
1
Ben corel 12 yi kullanıyorum. Sizler ne tavsiye ederdsiniz yani x3 yada x4 hiç kullanmadım. 12 ye nazaran artıları varmıdır

Tepki
6
eps gbi dosyalarda sorun olmuyor 12 den sonra. Birde secim araci eskiden kareydi 12 ve altinda x3 te freehand tool olarak 2 farkli secenek sunulmus

bu x4 un portatablesinide cikarsalar bizde bir bakabilsek

Tepki
100
@neshe

12 versiyonuna göre tabi ki artıları var.
ilk başta tool kutumuzda gözü çarpıyor değişiklikler,
ek özelliklerden biri tablo aracı, bir diğeride bitmap nesneler için crop aracı.
daha fazla artılarıda var. X3 ile X4 arasında çokta bir fark yok.
arkadaşın açtığı konuyla ilgisi olmadığından ayrı bir başlıkta bunları toplamak daha iyi olur.

Superturkishman

Emprime
Tepki
5
@broken

çok fazla titriyor bir çizgiyi çizmek bile çok zor uzaklaştırırken yakınlaştırırken sistemli olarak çalışmıyor pek beğenmedim corel 10 kullanmaya devam edicem
ama kayıt olayına katılıyorum düşük formatlarda kayıtlanması lazımki herkes açabilsin

Yukarı Alt