coreldraw plug-ing

Shahyn

Üye
Tepki
0
@MehmetBozaslan
anladım hocam teşekkürler ilgin için ancak sorunumu sanırım tam olarak aktaramadım... ben photoshopa plugin i kopyala yapıştır şeklinde yüklüyodum ama diyosun ki yol olarak verdiğin yolu göstermem gerekiyor... iyi de bu yolu nerden göstercem?? kurmak için bi program mı lazım yoksa corel içinden bi yere girip mi yapcam onu anlamadım. plug in dosyasına çift tıkladığım zaman direk photoshop açılıyo şuan... neyse sağol yine de ilgin için zamanın olunca resimli anlatım yaparsan hepimiz için hoş olur ama olmazsa da canın sağolsun...

@MehmetBozaslan
hocam verdiğim linkte bi site çalışması yok zaten... ben senin weble ilgili yazını okuduğum sırada yaklaşık bu temada katalog şablonu oluşturuyodum... yazını okuyunca rastgele yazılar ekledim bakalım olcak mı diye.. yani ekrandaki çalışmayı html yapıp resimlerini ayırıp tablolarını doğru oluşturcakmı diye yaptım upload ettim oldu yani.. onu demek istedim... yoksa böyle bi çalışmayı web tasarımı diye yayınlıcak değilim... zaten html çalışmıyorum hiç eksik kalıyo... php kullanıyorum sitelerimde ama bu senin söylediğin yöntem yeni açtığım sitelerde yapım aşaması sayfası için pratik hemen yapılcak bişey olduğu için işime yarayacak... o yani.. yoksa html caydırdı zamanında beni bi daha dönmem zor olur :)

U

User

Misafir
@Shahyn

eh artık banada yardımcı olursun ben webci deilim :D sayende bende web örenirim :D

Shahyn

Üye
Tepki
0
ben hala yapamadım... options dan plugin yolunu gösterdim ama hiçbişey değişmedi malesef :( ... ya bende bi sorun var yada bende kurulu olan corelin çalışşmasında...

Ömer YILDIZ

Admin
Yetkili Kişi
Tepki
92
Arkadaşım bende denedim oluyor. Mehmet hocanın bahsettiği plug in ler kendi başlarına birer program setup a basıp Kuruyorsun yama gibi bişey. bi tanesini ekledim aşağıdaki linden indir dene istersen.

BURADAN indir

Şifre: www.grafikerler.org

Shahyn

Üye
Tepki
0
anladım sizin bahsettiğiniz kurulum buymuş demekki.. ben photoshopta .8bf uzantılı plugin dosyasını plugin klasörüne atıyodum oluyodu bunda da öyle olur diye düşünmüştüm.. ok sağolasın...

U

User

Misafir
arkadaslar yarin aksam evdeki pc ye corel yüklieyimde su sorunuda oygulamalı olarak göstereyim.
1 de her önünüze gelen plug ing leri yüklemeyin mesela eye candy var av bros var alien skin gibi belli firmaların pluginlerini yüklerseniz iyi olur. yarin aksam uygulamalı olarak gösteririm..

Yukarı Alt