Coreldraw'da Siyah-Beyaz effect verme

Durum
Konu kapatılmıştır.

sebograph

Üye
Tepki
9
teşekkürler değişik bi yol izlemişsiniz ancak resmi graycale convert ederseniz zaten siyah beyaz olacaktır doutone daha çok pantone renk seçiminde kullanılır

Tepki
100
teşekkürler buseciğim.
yalnız flash'tan vaz mı geçtin? :)
corel sana iyi geldi galiba :D:D:D

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
@sebograph

sebograph arkadaşa katılıyorum fakat farklı yollar öğrenmekte mutlaka işe yarayacaktır. Alternatif işlemler bazen daha hızlı hareket etmemizi sağlar. Paylaşım için tşkler.

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
@eminecik

Kendimi geliştirmek adına,Coreldraw'ı bu yaz en iyi şekilde öğrenmem lazım eminecik:) Bunun için Flash'ta kodlar hariç bilgilerim iyi,onun için Flash'a aralık verdim... Photoshop ve Coreldraw'a tam gaz dewam:D

maqara

Üye
Tepki
1
photoshop ile bir hamle de siyah beyaz yapılabilen bir fotoğrafı neden corelde bunca işlemle yapalım ?

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
@maqara

Yukarda da belirttiğimiz gibi bu işlemi sadece bir komutlada yapmanız mümkündür. farklı bir yol gösterilmiştir burada. Saygılar..

crazy_34

Üye
Tepki
0
evet farklı bir yol ama hepsinin görüntüsüde farklı buda farklı biryol :)

nastenka

Üye
Tepki
0
arkadaşlar ben corelde vektörü corelin içinde iken siyah beyaz yapmak istiyorum bunun için ne yapmam gerek. convert edip tekrar corelin içine atmak resmi bozuyor . yaptıgım çalışmaya ama vektör corelin içinde siyah beyaz yapmak istiyorum. bitmapa çevirdiğimde kalite düşüyor. yardımcı olursanız sevinirim.

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt