Çzdiğim motifleri dijital ortamda nasıl çizebilirim ?

Tepki
3
selam ben kimseye kızmadım öncelikle ve ben o bas ettiğiniz programı bilmiyorum birde ömer yıldızı nerden bulucam burdanmı ulaşıcam

futurist

Üye
Tepki
9
@Vedat Yavuzoğlu
bak bunda haklısın. 2 gündür bileğim ağrıyor.
o gün aklıma geldi . tablette çizim yaparken bilgisayar ekranı programın içeriği gözüküyormu. yoksa düz bir kağıda çizer gibimi diye. çok yaygın değil

Tepki
9
Tabletlerin kendi içinde bir çok çeşidi var.Benim kullandığım tabletin ekranı yok,mouse yerine kullanıyorsun fakat avantajı hassas çalışabilmek,kalemin verdiği rahatlık.Büyük işlerde görüntülü tabletlerde gerekebilir fakat ortalama işlerde gerekli olacagını sanmıyorum.Grafik tablet kullanmak verimliği %100 artırıyor bence.

Tepki
0
Merhaba salha, otantik demek doğu kültürüne ait olan demek.Bizden tut iran,çin,hindistana kadar geniş bir olgu.
Yani batının keskin hatlı modern çizgileri yerine doğunun daha yöresel ve naturel çizgileri.Konu birkaç aylık ama belki görürsün diye yazıyorum.
Ayrıca program konusunda ben yapamam edemem falan deme.Benim gibi beceriksiz biri bile 3-4 aylık öğrenme süreciyle şuan mimari tasarım yapabiliyor.Bir yerden başlamak lazım.

Yukarı Alt