D&P Burjum Yarışması Sonuçları.

Admin

Başkan
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
25
Temmuz Ayı DP Burjum yarışması'nın birincisi jüri üyelerimizden aldığı 16 puanla Kirli kedi adlı üyemiz tarafından tasarlanan 2. çalışması oldu kendisini tebrik ederiz.

İkinci seçilen Afiş tasarımı, toplam 14 puanla Erkan Nehir'in 1. çalışması oldu kendisini tebrik ederiz.

Üçüncü seçilen Afiş tasarımı, toplam 13 puanla Selma Akgümüş'ün çalışması oldu kendisini tebrik ederiz.

Ayrıca;
4.Hasan GÜNER
5.fairytale

Yarışmaya iştirak eden, ve dereceye giren bütün yarışmacı arkadaşları tebrik ederiz.

Yarışmada yer alan jüri üyeleri;

Günel AYVACI
Ozan Muhammet CANDAN
Ömer YILDIZ.

Dereceye giren yarışmacı arkadaşlarımızın, Adres bilgilerini ve çalışmaların vektörel hallerini yarisma @ grafikerler.org mail adresine göndermeleri gerekmektedir.

Hasan Güner

.com
Bronz Üye
Tepki
45
merakla bekliyordum nihayet öğrendik sonucu :D dereceye giren arkadaşları tebrik ediyorum

yakan

Üye
Tepki
0
Arkadaşları tebrik ediyorum.

Ben ve diğer arkadaşlarında kaçar puan aldığımızı merak ediyorum. Ömer Bey bunlarıda bir sakıncası yoksa açıklar mısınız?

Şirzat AYTAÇ

Dünya Çapında Ağ
Tepki
1
Dereceye giren arkadaşları tebrik eder, giremeyenlere ise bu ayki yarışmada başarılar dilerim.

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
54
Tüm katılımcıların emeklerine sağlık. Dereceye giren giremeyen herkesi tebrik ederim. Güzel bir yarışmaydı.

Yukarı Alt