Daha Neler Göreceğiz Acaba :)

Tepki
5
İş arayış sürecinde hepimizin başına enteresan olaylar geliyordur ama ben sizlere ilanlara bakarken yok artık dediğim ilanlardan şöyle bir demet sunmak istiyorum.

Grafik Tasarımcı ile Web Tasarımcı'nın aynı kefeye konulmasına zaten alışmıştık ama bunlar öyle böyle değil okuyun göreceksiniz.

Aşağıdakilerin her biri gerçek eleman ilanlarıdır ve hepsi günceldir.

Öncelikle After Effects 'i grafik tasarımdan sayan bu arkadaşları tebrik ediyorum ve grafik tasarımcı mı web tasarımcı mı yoksa video tasarımcı mı arıyorlar bilemediğim için birşey diyemiyorum.

Üniversitelerin grafik ve ilgili bölümlerinden mezun
Ajans deneyimli
Grafik tasarım programlarını iyi derecede kullanabilen (Photoshop, Freehand, Flash,After Effects, Quarkexpress, Indesign)
Web tabanlı uygulama geliştirme ve grafik tasarım konularında deneyimli
Baskı hazırlık ve matbaa işlemlerinde teknik bilgisi olan
Macintosh ya da pc ortamında çalışabilecek
Yaratıcılık becerisi yüksek, farklılaşma yaratacak düzeyde tasarım yeteneği olan
İletişimi kuvvetli; ekip çalışmasına yatkın
Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,
Sorumluluk sahibi
20-30 yaş arası
Askerlik hizmetini tamamlamış (erkek adaylar için)

Gülüyor musunuz durun daha hiçbirşey görmediniz

Eğitim kurumumuzun WEB sitesini düzenleyebilecek, yapılanma sürecimizde eğitim materyal ve reklam araçları üzerinde tasarım yapabilecek, grafik-tasarım programlarını kullanabilen, WEB sitesi hazırlanması konusunda tecrübe sahibi, Seo Uzmanı, Bilgisayar kursumuzda öğretmenlik yapabilecek bilgi-işlem sorumlusu alınacaktır.
Başvuru yapmak isteyen adayların başvurdukları pozisyonu belirterek, özgeçmişlerini belirtilen e-mail adresine göndermeleri önemle rica olunur.

En bombası burada :)

serbest çalışabilecek laptopu olan kaprisi olmayan bayan bay grafiker aranıyor yeri geldiğinde müşterinin yanına gidebilecek kaprissiz olması tercih sebebidir

şimdi bizler mi dik kafalı şımarık vs oluyoruz yani.

Bu ilanların ardına tek birşey söylemek geliyor içimden.

Mesleğimizin bu hale gelmesine neden olan tüm sözde meslektaşlarımı esefle kınıyorum

Angelic

Üye
Tepki
0
Amatör bir arayüz tasarımcısı olarak üye olduğum birçok site var. Özellikle webmaster forumlarında grafik tasarım ve web tasarımın aynı kefeye konmasından da öte, profesyonel ve amatör kavramları aynı kefeye konuyor. Örneğin "5 dolara profesyonel grafik tasarım yapılır" gibi birçok başlık bulunuyor. Bir de bu insanlara profesyonellikten bahsedince kendilerine toz kondurmak istemiyor. :)

fizy45

Üye
Tepki
0
zamanında kaprisli bir grafikeri işe almış ve kesin laptobu yokmuş baksana içini dökmüş adam :D

Yukarı Alt