Dekorasyon kartvizit tasarım çalışması

erhanmix

Üye
Tepki
1

Dekorrasyon kartvizit çalışması olumlu ve olumsuz yorumlarınızı bekliyorum.

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
Fontlar göz yoruyor, yazılar kesime çok yakın ve logo fazla büyük olmuş. Kolay gelsin.

ftherdogan

Üye
Tepki
0
@Arzu ULUIRMAK
Arzu hanıma katılıyorum.logo hoşuma gitti.
Elinize sağlık....:clap2::clap2:

Tepki
5
bir kartvizit için çok kalabalık bence birde ben kartlarda beyaz sade sadece amaca yönelik olmasını daha doğru buluyorum kartta reklam yapıp kartvizite broşür muamelesi yapmamak lazım bence

erhanmix

Üye
Tepki
1
Arkadaşlar bir kaç rütuşla son şekli aşağıda verilmiştir.Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
Erhan bey, öncelikle kartvizit çalışmanızı bizlerle paylaşmanızdan dolayı çok teşekkür ederiz.
kartvizit çalışmaları, ne yazık ki normal tasarım çalışmaları gibi olmuyor, yani farklı şeyler hoş gibi görünsede kartvizit te ne yazıkki sadelik herzaman tercih edilmektedir,

eğer çalışmanızı daha sade bir hale getirirseniz baskıdan sonra elinizde tutuğunuzda, kartvizitinizi daha çok seveceğinize eminim, tabiiki son karar yine sizindir...

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
Erhan bey sadelik konusunda Sedat beye katılıyorum, ayrıca komple zemin olarak vermiş olduğunuz renk çok göz yoruyor üzerindeki bilgileri okumak zorlaşıyor, oysa background kullanmadan daha sade çalışmış olsanız daha güzel olur düşüncesindeyim, Sedat beyin de dediği gibi yine de son karar sizin...

Yukarı Alt