Deneme Çalışmalarım

Tepki
7
@seluvenin

yorumlarınız için teşekkür ederim dikkate alacağım.:)

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Sayin arifemre...Gosterdiginiz linkte yer alan calisma mockup adi verilen sunum sablonudur ve biz tasarimcilar yaptigimiz calismalari bu hazir sablonlar ile sunariz..Sadece kurumsal kimlik mi hayir akliniza gelebilecek hersey icin hazir mockuplar vardir...Burada arkadasimizin yaptigi kendi calismasini o mockup uzerine giydirmektir ki bu da bir nevi musteriye sunarken olmasi gerekendir...

maxiday

Üye
Tepki
0
Çalışmalarınız göze hoş geliyor yalnız dikkatimi çeken bir kaç çalışmanıza göz attım yazı stili ve çalışma şekili olarak hep tek çizginiz var renklerde hep siyah:) antetli kağıtta yazı alanı biraz daha geniş olması gerekiyor o yüzden kullanmış olduğunuz tramı biraz daha az verirseniz çok başarılı bir çalışma ortaya çıkar... benimde size sormak istediğim birşey var sunum çok güzel olmuş 3 boyut görüntüsü pastane tasarımı için hangi programda yapıyorsunuz

Tepki
7
@arifemre123x

Lütfen bir yorum yaparken dikkatli olalım ÇALINTI değil benim işlerim:mad: bu mockups herkes kullanıyor zaten...

Tepki
7
@maxiday

Yorumlarınızı dikkate alacağım teşekkür ederim.
Ben illustratorde yaptım kurumsal. Zaten bunlar hazır mockup kendi çalışmanı sunumda görsel anlamda iyi gözükmesi için mockuplara yerleştiriyosun.

Yukarı Alt