Deneyim kazanabileceğim bir işe ihtiyacım var

Durum
Konu kapatılmıştır.

demet1035

Üye
Tepki
0
Bilge Adam Grafik Tasarım mezunuyum. Kısa süreli (Dönemsel) Reklam Ajansı deneyimim oldu. Daha fazla deneyim kazanabileceğim,kendimi geliştirebileceğim ve mesleğimde ilerleyebileceğim bir işe ihtiyacım var. Yine stajyer konumunda cüzzi bir maaşla çalışabilirim. Benim için şu anda önemli olan tek şey iş öğrenebilmek ve deneyim...Adobe Photoshop (İyi), Adobe Illustraor (İyi), Adobe Indesign (İyi) Corel Draw (Orta) kullandığım programlar. Kurumsal (Logo,antetli,kartvizit,zarf vs.), dergi,afiş,insert,el ilanı ve broşür tasarımlarım var. Anadolu yakasında ikamet ediyorum ama iş nerede olursa olsun hiç farketmez. Aşkla yaptığım bu işi, hırsla çıktığım bu yolda başarıyla geleceğe taşımak istiyorum. Teşekkürler...

Distinto

Üye
Tepki
0
Merhaba,

Netkomteknoloji ve Danışmanlık adında bilişim üzerine hizmet veren firmamızda çalışmak üzere eleman arıyoruz.İlanınız halen geçerli ise mail adresime cv nizi yollayabilirsiniz.

can.bekar@netkomteknoloji.com

medyamedia

Üye
Tepki
0
Merhaba,

Kadıköyde bulunan ajansımıza yetiştirilmek ve sonrasında uzun soluklu bir iş arkadaşlığı kurmak

amacı ile yardımıcı grafiker arıyoruz. ilgilenirseniz gokhan@medyamedia.com adresine mail

atabilirsiniz.

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt