Dergi ek'i çalışmam / insanvehayat

Tepki
4
Mrb. arkadaşlar
Yedikıta dergisinin ek olarak verdiği insan ve hayat dergisinin kapağını ve içerisinden birkaç sayfayı yorumlarınıza açıyorum.

Bahtınur YILDIZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
456
1. çalışmada fontları beğenmedim düzenlemeye ihtiyaç var
diğer çalışmalara (sanırım içleri derginin) çok renkli ve çok mat kavramlarını aynıu anda kullanmışsınız karışmış biraz... çok üzerinde durulmamış bir dergi gibi olmuş daha iyilerini sizden bekliyoruz dergi çalışmak görsellik açıısndan sıkılmadan okunabilmesi açısından çok meşakat gerektirir tabi bu benim kararım başarılar.

Tepki
4
Bahtınur hanım yorumunuz için teşekkürler...
Bu EK Aylık tarih, ilim ve kültür dergisi olarak çıkan yedikıta dergisinin 16 sayfalık ücretsiz ekidir. Konuları ağır olan bir derginin ekinde bazı sayfaların renkle bazılarının ise mat olması bence normal. Üzerinde çok durulmamış sözünde belki haklısınız aynı editörün eline bakıyor iki iş. Önceliği dergiye verdikleri için EK biraz aceleye geliyor. Ancak biz çok resim kullanarak az bilgi vermek taraftarı değiliz deniliyor. Yazıların bazı sayfalarda çok olması mecburen mat'lığa neden olabiliyor.. Ayrıca basılmış hali elimde şuan okunurluk yönünden sıkıntı yok...

Tepki
25
bence çok güzel olmuş sayfanın tamamı renkli ya da mat olması bi zaman sonra sıkar okuyucuyu ama farklılıklar monotonluktan kurtarır düşüncesindeyim gayet başarılı olmuş...

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
Genel itibariyle güzel olmuş sayfalarda yoruculuk ve sıkıcılık yok, sıkmadan rahat okunuyor, renklerdeki uyumlulukta bence gayet hoş, eline emeğine sağlık.

Tepki
31
Elinize sağlık süleyman bey güzel iş çıkarmışsınız benim takıldığım tek nokta ön sayfadaki göreselle ön sayfadaki konuların uyuşmaması

Tepki
4
Dilek Hanım, yorumunuz için teşekkür ederim...
Yaşar Bey, yorumunuz için teşekkür ederim...

Fatih Bey, ilk sayfa kapak ve kapağın arkasında reklam olduğu için koymadım. Görselleri de konularıda editör seçiyor. Bazen uyarılarımız işe yaramıyor. Birileri karışınca istenilen tam yansıtılamıyor. Yorumunuz için teşekkür ederim..

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Bencede hepsi birbirinden güzel olmuş..
Fontlar bence güzel, renk seçimleri iyi, bütünlük sağlanmış..
Daha ne diyelim, ellerinize sağlık :)

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Ben de beğendim.Herşeyi yerine güzel oturtmuşsunuz Süleyman Bey.

Yukarı Alt