dergi iç tasarımım ne kadar eder ?

GürhanErkal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
43
Selamlar tasarımın güzel. Sadece tipografiye biraz daha dikkat etsen ve özellikle sayfa üstlerindeki dalgalanmalı bantlardan hemen kurtulsan daha da güzel olacak.

Bunun sağlıkla ilgili bir dernek işi olmasından dolayı kolaylık gösteriyorsan bilemem ama 400 TL fazlasıyla az. Bunun düzeltmesi olacak son dakikası olacak, sorun çıkacak başın ağrıyacak vb. Bunun hepsini gözden geçirip bir fiyat versen daha iyi olur. Tabi dergi 2 aylık mı, aylık mı, haftalık mı? onlar da mühim. Sürümden kazancım olacak diye düşünüyorsan sen bilirsin.

Eline sağlık.

aspirin_00

Üye
Tepki
3
tşk ederim gürhan 400 tl bana da az gelmişti. Derginin çıkış sürelerini bilmiyorum. freelancer olarak aldım işi

Hüseyin ALPALTUN

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
28
52 sayfa dergi diyorsun ve 400 tl . şimdi 400 ü 52 ye bir böl sayfa başı ne kadar para alacaksın onu bi gör istersen

şimdi ilk önce sayfa aşı ne kadar almak istiyorsun onu belirle ve 52 ile çarp ortaya çıkan sayı vermen gereken fiyattır.

kolay gelsin

Kemal Aksekioğlu

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
916
demin de yazdığım gibi mal veya hzmetin fiyatını nekadar ihtiyaç olduğu ve bulubilirlik belirler

Kemal Aksekioğlu

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
916
sizden başka kimler ne fiyat verebilir tahmin edebilirseniz fiyat vermeniz kolaylaşabilir

aspirin_00

Üye
Tepki
3
aklımdaki fiyat sayfa fiyatı 10-15 tl arası civarında 4 yaprak 80-120 tl civarında ebatları konusunda hala düşünmekteyim ürünleri nasıl uygun olarak tanıtırım.

Yukarı Alt