dergi ilanı eskizim

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
@Emine Şahin

Emine hn, rica etsem diğer çalışmalarımada bir el atsanız:D:D:D ben sn. user beye çalışmalarımı beğendiremedim, siz bir el atarsanız sanırım hepsinden iyi puan alacam :D:D:D

U

User

Misafir
eskiz demek karalama demektir 1 iş öncesi yapılacak için ön calışmalrıdır. ve buda bitmiş iş değildir.
helede baska birisinin tasarımı alıp düzeltmek yada cevirmek. o dahada büyük 1 yanlıştır.
saygılar tasarım hayatınızda basarılar. dilerim.

@Arzu Uluırmak

yaptıgınız işleri herkes begencek die bir şey yok. bende bu işi yapıyorum en cahil müşteri bile gelip olmamış deyip cıkıyor. ama burda öle deil burası işin mutfagı buraya calışma ekliyor ve yorum yapılmasını bekliyorsanız. herseyden önce iyide olacak kötüde. unutmayınki burda müşteri yok sizin gbii bu işleri yapan insanlar var. mormal 1 müşteri gözüyle baksaydım ona göre yorum yapardım. tasrım hayatınızda basarılar dilerim.

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
@User

Eskizin ne anlama geldiğini tabikide biliyoruz... Neye yorum alıp neye almayacağımıza biz karar veririz, kaldı ki sitenin bitmemiş çalışmalarınızı yoruma açmayınız gibi bir kuralıda yoktur... Buradaki birçok arkadaşımız çalışmalarını henüz bitmemişken buraya koyar yorum alır ve ona göre düzenler...

Benim buradaki çalışmama eskiz dememin nedeni şudur... Aslında çalışma bitmiş bir çalışmadır, en azından benim için bitmiştir fakat müşteriye kabul ettirdikten sonra dialar satın alınacağından, üzerinde copriyt olan görsellerle yaptığım çalışmaya bitmiş çalışma deyip burada yayınlamak benim prensiplerime uygun olmadığı için başlığa eskiz ibaresini koydum...

Kaldı ki bunuda açıklamak zorunda değilim, hatta farkındaysanız bütün çalışmalarımın altına yazdığınız yersiz yorumlarınıza bile cevap vermedim...

Bunun yanında kimse kimsenin çalışmasını alıp düzenlemiyor, Emine hanımın yaptığı küçük bir espridir. Ve aramızda geçen neşeli bir dialogdur. Ve bunu açıkladığıma inanamıyorum bunuda anlamamış olamazsınız herhalde..

Saygılarımla...

U

User

Misafir
calışmalrınız gereksiz yada yersiz yorum yapmadım. bu kadar agresiflige ne gerek vardı onu anlamdım. kolay gelsin arkadasım isteenmden kırdım galiba. özür

Tepki
100
sevgili arkadaşım user;
öncelikle bu mesajı yazmadan önce "flood yapmışsınız" onu düzelttim:)
kısaca şöyle söylemek istiyorum.
aslında araya girmek istemiyordum. çünkü aklıma gelen şeyleri arzu hanım yazmış.

arzu hanımın çalışmasını değiştirmemin sebebi, sizin eskizlere yorum yapılmaz mesajınız içindi.
yani arzu hanımın çalışması benim değiştirmiş olduğum şekliyle çalışılmış olsa idi yine yorum yapmayacakmıydınız. yada başka arkadaşlar yorum yapmayacakmıydı.
özet olarak, asıl bitmeyen çalışmaya yorum getirerek en olgun şeklini bulmaya çalışıyoruz. hatta bazen öyle fikirler çıkıyorki inanın başkalarından öğreneceğimiz çok şey var...
buradaki maksat ve gaye ancak budur.
zira sizinle ilgili yada şahsınızla ilgili bir mesele değildir.
konunun fazla uzatılmaması dileklerimle...
saygılar...

U

User

Misafir
burdaki en önemli kural yapılan calışmalara kesinlikle hakaret edşlmez ve bunda izin verilmez. kuralalrıda inanın sizden iyi bilirim.
emine hanım sırf mesaj sayım yükselsin yada üst düzey yönetici olayım die saga sola yazı yazmayla bu işler olmaz. burası tasarım sitesidir. kurallarına göre oynamanız lazım insanları yanıltıcı bir sekilde mesaj yazmakla bu işler olmaz. flod da siz yönetici arkadasların düzeltmesi gereken konulardan birdir. eger ortada flod varsa 2 meajı birbirine eklersiniz. buda yöneetici arkadasların görevidir. tekrar söylüyorum gereksiz yorum yapmadım ve yapılmazda. sadece yorumlara 1 cm lik kareden deilde daha geniş 1 acıdan bakarsanız. sevinirim . benim sitede cok calışmam var hepsini bakabilirsiniz. gereksiz hatta hakrete var mesajlar var. bu site baska siteyle sorun yasadı daha önce benim calımalarıma da gereksiz bir sekilde hakret edildi bunuda sölememin sebebi bahsettigim 1 kac kişi var arasıra gelip olur olmadık hakaret ederler calışmalara cekip giderler buda huzur bozmak için 1 saldırıdır. bunları 1 yönetici olarak bilmeniz lazım. saygılar istemeden herhangi 1 meslektas arkadasımın kalibini kırdıysam özür dilerim. amacık kesinlikle hakeret etmek deil.

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Ben burada hiçkimsenin mesaj yükseltme uğruna sağa sola gelişigüzel postlar attığına inanmıyorum.Herkesin genel amacı birilerine faydalı olmak birilerinden fayda kapmak,genel olarak...(Ki zaten mesaj sayısının da bu arkadaşımızın umrunda olduğunu düşünmüyorum.)Hele de bahsettğiniz bu arkadaş(lar) gerçekten de bu işte yeni olanlara faydalı olmak için uğraşıyor(lar)...

Bu arada Yeniden düzenlenen çalışmada özellikle adres kısmı çok orjinal olmuş... :O

Bahtınur YILDIZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
456
@Serkan Baysal

Arzu nun tasarıma lafım yok, Emine hanımda kendince yorum getirmiş sağolsun
.....

amaa gelgelelim Serkan beye yöneticilik bu değil!!!
Asıl siz mi kamera şakası yapıyorsunuz çalışmayı övün demiyorum ama rencide etmek neden
yineliyorum yöneticilik bu değil

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
@Emine Şahin

@Bahtınur

Ben bu kelimeyi kullanırken Emine hanımın yazmış olduğu yoruma dayanarak yazdım. Arzu Hanımın tasarımını savunduğum için değil. İnsanlar " Berbat " kavramını yanlış anlamasın diye birebir kullandım. Fakat siz olay içindeki mizacı kaçırmış olacaksınızki bu şekilde ön yargılı davrandınız. Ayrıca 1300 tane mesajı olan bir yöneticiyi diğer mesajlarını okumadan bu şekilde yargılayamazsınız.

Saygılar.

Yukarı Alt