dergi reklam tasarımım

Hasan YILDIZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
164
Herşey güzel fakat 'Bir asrın devamı ' yazısının fontu yetersiz. Okunaklı değil. Yine font sorunu yani :)

Bahar GÖK

Üye
Tepki
9
@Hasan YILDIZ

biliyodumm vallahi biliyodumm :) doğrusu diğer çalışmalara artık kısmet (:)

@grapiksel

teşekkr ederimm (:)

Tepki
0
Genel anlamda başarılı özellikle sunumunuz etkileyici. Fakat Hasan Yıldız'ın da söylediği gibi fontlarda biraz sıkıntımız var.

Hüseyin ALPALTUN

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
28
hem sunum güzel hem de çalışma. :D bu arada Hasan Bey e katılıyorum. Fontlarla ilgili bir sorun var.

Hasan ÇELİK

Dreamer
Altın Üye
Tepki
39
Hasan YILDIZ'ın da dediği gibi "bir asrın devamı" yazı karakteri orda olmamış, örnek olarak "tagettes" fontu olabilir orda. 2. gözüme takılan ise backround. Genelde gri kullanılıyor fakat şöyle bir öneri vermek gerekirse; Kırmızı albenisi olan ve bayanların dikkatini çeken tek renktir diyebilirim. Kırmızı bir kompozisyon uygulayabilirdin.

Bahar GÖK

Üye
Tepki
9
@Hasan ÇELİK

Evet aslında bi font yardım isteğim olucaktı sizlerden zaten konu açılmışken isteğimi dile getireyim madem logo ve sloganlarda kullanabileceğim sizin begendiğiniz yada kullandıgınız favori fontlarınız varsa eğer isimlerini almak isterim .

Bg olayında haklısınız kırmızı aklıma geldi açıkcası ama denemedim.Background görselini kendim hazırlandıgım için belkide egoma yenilip bunu kullanmak istemişimdir bilmiyorum (:) ama backgroundu kırmızı düşünüyorum şuan güzelde olurdu
:)

Yukarı Alt