Dershane El Broşürü

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar

Tepki
0
güzel çalışma gerçekten.. benim gözüme takılan sadece kızın önündeki ÜCRETSİZ yazısı göze hoş gelmiyor bence. o yazıyı kayan yazı şeklinde değiştirebilirsiniz.

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
@masist

Arkadaşın konusunu gasp etmeye gerek yok aslında alakasız bir soru olmuş fakat cevap vereyim... TDK nın sitesine giriyorsunuz ve bakıyorsunuz... Ama zahmet etmeyin ben söyleyeyim : Eskiden kullanılan "hane" ekleri kaldırıldı artık dersane, hastane, pastane v.s... kullanılıyor... Bildiğim kadarı ile böyle ama siz yine de TDK ya bir bakın ben çok yoğunum girip bakamadım şimdi sizin için... Kusurabakmayın artık.. :)

Tepki
1
görsel açıdan hoş bi çalışma benimde gözüme ücretsiz yazısı takıldı sadece ufaktan büyüyerek gitse bende daha hoş dururdu ellerine sağlık

bide benim koyduklarım gözükse:)))))

Tepki
0
ya kırmızıya siyah stroke verilirmi abicim ne yapmışsın sen öyle o olmasa mükemmel olacak aslında çok güzel tasarım ama o bitirmiş

ibosa

Üye
Tepki
0
hoş olmuş amacına uygun ama arkadaşlarında dediği gibi koyu renktekii yazılara koyu stroke vermek yanlış çok göze batıyor rahatsız ediyor yani anlayacağınız daha sade olsa belki bunuda ortadan kaldırırdı

yinede dediğim gibi amacına uygun olmuş başarılar...

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141

Çalışmanın Son Hali (Bu şekilde baskıya girecek)

Yukarı Alt