Dershane için cepli dosya

Tepki
31
Mrb Ayşe hanım

Cepli dosya yapımı beni herzaman çok zorlamıştır
Çalışmanız çok fazla öge olmasına rahmen fena değil baya emek verilmiş belli

sizin çalışmanız dershane çalışması olmasa daha sade yapmalısınız derdim ama dershaneler genelde şunuda yaz şunuda yaz diye diye dolduruyorlar işi

size tavsiyem başlık haricindeki bütün yazıları birazdaha ufaltmanız ve işde boş yerler bırakarak sadeleştirmeniz ve butür işlerde prova baskı almanızı öneririm çünkü işi eline aldığınızda ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Tepki
1
yorumlar için teşekkür ederim
bu bir dış kapak çalışmasıdır
ve tamamen müştüeri isteğine bağlı kalarak yapılmış bir çalışadır.
sadeleştirebileceğim kadar sadeleştirmeye çalıştım ve ortaya bu öalışma çıktı...

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
Ayşe Gül hanım her ne kadar müşterinin istekleri doğrultusunda olmuş olsa da keşke biraz ağırlığınızı koyup biraz daha sadeleştirseydiniz çok göz yorucu olmuş şahsi fikrim tabii bu arada kelimelerde hata var dikkatinizi çekmek istedim bir kontrol ederseniz iyi olur yanlış basılmasın, umarım basılmamıştır henüz, saygılarımla

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
@Fatih Coşkun

Sende eksik olma Fatih dikkat etmeye çalışıyorum, herhalde yıllar önce uzun bir süre dizgicilik yaptığımdan olsa gerek :D

Tepki
25
tasarım olarak gayet hoş görünüyor ancak yazıların ve logonun boyutu çok büyük geldi ve karışık duruyo biraz küçültülürse sanıyorum o kaos daha sade ve fon olma özelliğine katılacak nacizane fikrimdir düşüncenize ve ellerinize sağlık...

Tepki
4
Çok karışık. Bunu isteyen müşteri olabilir ama sizinde kendi bilginizi müşteriye yansıtmanız gerekir. Ben bir dosya yaptım bir çizgi ve işyerinin ismi var sadece. Arka kapakta ise adresi yazdım küçük puntolarla. Daha sade olmasından yanayım. Kolay gelsin

Yukarı Alt