Deskop Projesi Müşterilerinize A Kalite Hizmet Sunun ! Ajanslar İçin :)

Tepki
5
Merhaba Arkadaşlar Open Source Olarak Kullanılan Bir Sürü Deskop Scripti Oldugunı Fark Edince Bunu Kendi İşlerimiz İçin Ftp Yerine Kullanabilirmiyiz Mantığı İle Deneme Kalkıştım Ortaya Bu Çıkdı

http://www.rifatozkan.com.tr/uzakmasa

Yeni Kullanıcı Kaydı Yapmanız Gerekiyor :)

Gordugunuz gibi buradan her firma kendı kullanıcı adı ve sıfresını belırleyerek masa ustu bu baglantı kurararık dosyalarını yukleyebılır hesap makınası ıle hesaplarını yapabılır pdf dosyalarını okuyabılır musterıler arası dıalog kurulabılır ajanslar ıcın profesyonel ve a kalıte bı hızmet olacagını tahmın edıyorum
Uygulamalardan bı ornek

isteyen olursa pm ile ulasabılır script konusunda bı ucret dıyemem ama hosting ve kurulum konusunad verebilirim

Meman Çiçek

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
39
Güzel bir uygulama verdiğin linkte hata var:) uzakmasa olacak sanırım.

Meman Çiçek

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
39
Tam olarak ne işe yarıyor bu script, müşterinin yüklediği dosyaları firma sahibi download edebiliyor mu veya firmanın yüklediği dosyayı istediği müşterisine gönderebiliyor mu?

Tepki
5
evet her musterınıze ozel hesap acıyorsunuz veya onlar acıyorlar sizde bu hesaplardan onların yuklemıs olduklarını ındıreıblıyorsunuz ve dıger ıslemlerı mesajlasma vs tarzı konuları yapabılıyorsunuz scripti ıncelersenız daha da artıları oldugunu anlarsınız yukledıgın herhangı bır dosyayı sıstemın ıcınden dırek kullanıcıya veya musterınıze gonderebılırsınız eger bır kullanıcı adı verırsen deneyebılırız

Meman Çiçek

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
39
Desktop'un içinde attığım dosya var, onun dışında bir dosya göremedim, dosyaları tam olarak hangi klasöre attınız?

Yukarı Alt