Dijital Baskı Hakkındaki sorunlarınızı lütfen buraya yazınız..

çiğdem

Üye
Tepki
2
Teşekkür ederim Şener Bey,
Bende servisi aradım serviste öyle söylemişti .

Şener CANÖZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
1.588
@ÇİGDEM

Çiğdem teknik servis gibi adamım desene... heh

danisman

Consultant
Tepki
30
Merhaba, normal şartlarda makinelerinizin belli bir nem ve sıcaklık ortamında bulunması gerekiyor, bunu satıcının size belirtmiş olması gerekir. Genelde makineler bu şartlara uygun olmayan ortamlarda çalıştırılmakta ve verimleri düşük olmaktadır veya tamamen sorun oluşturmaktadır. O yüzden makinelerinizin çalışma ortamlarını gereken şekillerde ayarlamanız makinelerinizin daha verimli hizmet vermesini sağlamış olacaktır...

Tepki
0
xaar 128 w 40 kafalı makinerda seiko spt 510 35 pl boyaları kullanıla bilir mi genelde xaar 128 boyası denince 80 pl boyası geliyor akışkanlık farkından dolayı adamı üzüyor heleki birde rafta 7 - 8 ay beklediyse boya makine başından ayrılmak mümkün olmuyor. buna çözüm olarak seikoların 35 pl için üretilen boyadan xaar w-40 kafalarda kullanıla bilir mi.

Tepki
0
Reggiani renoir plus kullaniyorum. Uzun süredir bir problemim var. Bu konu hakkında yardimci olacak birileri varmıdır.

Makine keskin hatlı desenlerde yayma yapıyor.
Ancak yavaş modda baskı yapabiliyorum. Lütfen fikri olan varsa paylassin.

Şener CANÖZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
1.588
Çok ilginç bir makineymiş, benim kullandığım makinede bu sorun olsa "Kafayı aşağıya indir, baskı olan yerin ısısını yükselt" derdim.

Şener CANÖZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
1.588
Hiç kullanmadığım bir makine, anlayan birileri umarım kısa süre içinde yardımcı olur...

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.625
@Ahmet_yilmaz
Önceki kullandığım makinede bu sorun vardı, sebebi: kafalar yeterli düzeyde açık değildi, tıkalı nozzle sayısının artmasıyla baskı esnasında yeteri kadar boya gelmemesi sebebiyle yapıyordu, yavaş moda alınca boya dengeli geldiği için bir parça sorun çözülüyordu. Çözüm olarak kafalarda sorun varsa temizlemenizi veya imkan dahilinde değiştirmenizi tavsiye edebilirim. Kafalarda sorun yok derseniz kafalara gelen voltaj seviyesini ölçtürün, makinenize uygun olan değerlerde olup olmadığını kontrol edin. Kafaları besleyen subtankların seviyesini (aşağı veya yukarı) değiştirmek de işe yarayabiliyor ...

Şener CANÖZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
1.588
35 pl makinelerde okunaklı olarak en küçük yazıyı kaç punto basabiliyorsunuz.

Yukarı Alt