diş macunu ambalaj tasarımı

Tepki
25
@danisman
Bu çalışmadaki eleştirel yaklaşımlar herkesin aynı düşünceyi paylaşması. yani o beyaz kısmın olması çalışmadaki en büyük eksiklik denilmesi. Tabiki eleştirilerinize saygı duyuyorum ama sol taraf hayet hareketli ve %100 etkininde çarpıcı belirgin olmasını istemiştim ayrıca logonun bir kısmının o boşluğa taşması beni mutlu etmişti...
Eleştirilmek benim için varsa eksiklerimi görmektir. İnandığım bişeyse düzeltme yoluna giderim inanmadığım bişeyse o kişide eksiklik var derim o nedenle eleştirlmekten hiç bir zaman sıkılmadım sıkılmamda.
Teşekkürler...

Tepki
0
Burada gördüğüm en başarılı işlerden biri bu... Bravo kere bravo... Katılıyorum slogan konusundaki görüşlere lakin, kadı kızının kusuru kadar o da... Eline sağlık...

Tepki
25
@Umut Kerem Saydam
çok teşekkür ediyorum ilgi alakanız için Sayın Umut Kerem Saydam yorumunuzla mutu ettiniz beni tekrar teşekküler...

Tepki
25
@sezer türk
Beğenmenize sevindim sayın Sezer Türk teşekkürler

@JustDream
teşekkür ederim JustDream...

tansu.

Üye
Tepki
0
Gayet güzel ve başarılı.
mavi tonları kullandıqın iyi olmuş.
mavi insanın içni ferahlatır. o hissi kazandıra bilmişsin.
gerçkten iyi bir çalşma.
emeğine sağlık.

Tepki
25
@tansu.

çok teşekkür ederim sayın tansu beğenmenize sevindim.

@Fulya Gece
teşekkürler Fulya Gece ...

ozgurc34

Üye
Tepki
0
hoş çalışma elinize sağlık. bir kaç noktaya dikkatinizi çekmek isterim.
barkodun olduğu alan çok boş. logo o yüzdede kullanılmalı. geri dönüşüm işareti vs eksik görünüyor. gülen ve dişleri görünen bir fotoğraf kullanılırsa algıyı arttırabilirmi. 0/100 derken %100ü kastetmişsiniz ama doğru kullanımı tercih ederim :)

Yukarı Alt