Dokun Bana (Derlendi Ve Tamamlandı)

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Nihayet aklımda ve elimde sürüm sürüm sürünen, tamamlamasam cennette(Nerdeee? Laf!) peşimden koşacak olan -belki bitirmesem (Yani bu üst komşunun oğlu da her gece var ya, bu nasıl bir müzik usta, insan evladıyım diyen dinleyemez bu cıngırtıları, sözleri aynen şöyle bakın "hoplat beni, zıplat beni, tırmala ama durmadan cırmala beni" sözleri ne kadar anlamlı değil mi?Metalci midir nedir bu çocuk, şimdi yukarı çıkıp..........
........................ ......................... ......... ........................ ........
........................................ ........................ ........
..
Sonra ineceksin aşağıya geri. Cık cık cık...)
-Ahrette benden şikayetçi olma ihtimalini göze alamadığım bu çalışmayı tamamlayabildim neticede.
Evet ayrı konu açtım. Hem "Koyun kurdile gezerdi fikir başka başka olmasa."
Diğerini saymadım, sayamadım, yerine bunu bağladım. -Sayamadığım daha birçok şey var...
Haa bu arada birkaç satır evvel ebele-übele üüüü modunda yazdığım şu yerde türeye türeye bir hal olmuş bu zavallı tamamlamak fiilinden kastım şimdiki diğerine nazaran daha gerçek hatlara sahip bir elma organizasyonu oldu, ona tekabül hani, diğerinde referansta malzemeden çok yemiştim, yeni bir Veli Göçer hadisesi yaratmayalım şimdi, hem akıllı-uslu bir öğrenci oldum artık ben ve şu gördüğünüz zavallı çalışmayı bitirebildim, 5 alıcam bu defa, hem maksat anneme 5 Çaylarında millete anlatabileceği, evladı hakkında övülmeye nazır birkaç satır malzeme çıksın, vakit olsa daha çok detay var kafamda, anneme çayda tavan yaptırabilecek kadar sihirli idealler, fakat ancak bu kadarını yetiştirebildim
Üzgünüm anne affet.
Bol-bol "Sen yine mi yurda geç girmişsin? Sen yine mi o kızla görüşmüşsün? "diyebildiğin garantinin kapsamındaki en vadesiz Oğlun...
Şunu da unutmamak gerekir ki: Orada (Orada demişken "Orda bir köy var uzakta, gelmesen de girmesen de o köy senin biliyorsun! Bakma öyle!) o çalışmaya yorum yazan herkese çok çok teşekkürlerimi Kolonya+Akide Şekerli iletirim.
Hayır şimdi gece-gece konuyu neden bu kadar uzattıysam onu da anlamış değilim yani.

Hem şu tribal enfeksiyona yakalananlar... Hımm bir de onlar vardı değil mi?
Kuş gribiydi derken, sonra şu çocukken adını zikrettiğimizde cehennemi aktarmasız boylayacağımız söylendiği, bu güne kadar pis şeklinde tabir edilirken birden bire bir salgınla ünlenen Domuzun Gribi'ydi derken şimdi de bu çıktı.
Tribal Enfektiyon.
Çağımızın en forumsal hastalığı.
Taraflarınıza tahsis edilecek herhangi bir ödenek beklemiyorsunuz değil mi kıdemlerden, örtülü örtüsüz? Bunun bir aşısı da yok! Bittiniz...
Aaaa böyle yazarsak adamı Yüksek Mahkemeye sürerler aLimallah değil mi?

"-Ne yani şimdi ipe mi gideriz bunları yazarsak?
Immmm şey, ee - evet.
-İyi gönderin o halde Yargıtay 7' ye, neyse çekeriz..."

Hem Saygılı Sevgili Adlarını yazacağım kara sayfalara teker teker.
Birrrrr...
Yazarım bakın heeee, çizerim bakın heee...
İsyanım var kişi ve kişilere, kurum ve kuruluşlara, ondandır.
Ya da bilemediniz "Kedidir o Kedi...
Heyhat bilir kendini o Kara Kedi.
Şu da 2 saattir bu duvara bunları yazmama vesile olan çizimim, onu buraya ekliyorum.
Niüv Ediyşın:

Tepki
100
Harika olmuş Eline emeğine sağlık. Çalışamnın altına attığın imzadaki gibi
"HD" Heeeeyyççç Diiiiiiii olmuş yani :D

Haa! unutmadan üst kattakine söyle Müslüm dinlesin. İyi gelir. :)

Tepki
25
çalışmalarınız zaten bir harika da ben metninize bayıldım insan bazen keyifli olur ya da sıkılır bir şımarıklık ruh hali kaplarya sonrasında o hal insanın diline vururya hani öyle bişey sezinledim durumdan belki de yanılıyorumdur çok keyifliydi...
çalışmanıza gelince yukarıda belirttiğim gibi harika...

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Harika olmuş Eline emeğine sağlık. Çalışamnın altına attığın imzadaki gibi
"HD" Heeeeyyççç Diiiiiiii olmuş yani :D

Haa! unutmadan üst kattakine söyle Müslüm dinlesin. İyi gelir. :)

Yorumunuz için teşekkürler Emine hanım.
Üst kattaki de sizin gibi -Sizin deyiminizle- Müslümcü mü olsun?
(Müslümcü ne? Yani Dürümcü gibi birşey mi? Hehe... )
Her normal insanın dinlediği tarzdan müzikler dinlesin yeterli bence.
Liones size de teşekkür ederim.
Teşekkürler Ahmet Bey.
Teşekkürler Dilek Hanım.
Haklısınız, orada duygularımı da yazmak geldi içimden,yazdım.
Bazı kediciklere de gönderme yapma fırsatım oldu hem. Tepkimi böyle dile getirdim ben de.
Hepinize tekrar teşekkürler.

haz-alim

Üye
Tepki
0
kusura bakmayinda dilek hanima katiliyorum tamamen simarikca yazilmis
nedense iyiler hep boyle tuhaf davraniyor yanlis anlamayin ben sizi yermiyorum sadece siz degil isinde iyi olanlar neyden kaynaklaniyor bu bilemiyorum umarim yanlis anlasilmamisimdir

Yukarı Alt