E-O-S 2 Ders videosu (1)yeni başlayan arkadaşlara

Tepki
0
merhaba elvan abi öncelikle bu çalışman için çok teşekkür ederim bende yeni bir eos2 kullanıcısıyım. hatta acemiden de beterim senin dersleri indirdim ama ses var görüntü yok bu konuda yardımcı olabilirmisin.

Tepki
0
Slm elvan kardeş ben programı indirdim ama malesef ses var görüntü yok bu sorunu nasıl hallede bilirim yeni başlıyorum bu derslere yardımcı olurmusun şimdiden tşk ederim

Tepki
28
@Vedat Öziş
vlc ile izleyin yada gom media player ikiside ücretsiz media oynatıcısı sitelerinden indirebilirsiniz bs playerdede izleyebilirsiniz

Tepki
0
Çok teşekkürler elinize sağlık ayrıca videolarınızı direct izlenebilir olaması için bir şey düşündük

STANDLAR BÖLÜMÜNDE--->>> VIDEO GALERI Direct izlemek isteyen arkadaşlara duyrulur

3 ve 4 üncü videoları çeken arkadaşın ismini bilmediğimiz için kim olduğunu yazamadık bilgilendirirse seviniriz

http://www.yalovadesen.com/

designer@yalovadesen.com

jandemir

Üye
Tepki
0
igne agirdimine o nedemek su iki ileri birgeri dikis turune bir aciklama olabilirmi bu konuda ben hazirini gordum ama eosta nasil yapilir ogretirmisiniz
:)

Tepki
28
eosta 3 adım seçeneği yada 5 adım seçeneğinin diğer adıda iğne ardıdır tespitiniz doğrudur

Yukarı Alt