E-O-S 2 ders videosu (2) taze taze faydalanın

Tepki
28
eos 2 de ikinci dersimizide vermiş bulunuyoruz bu dersten sonra ben halen bir desen yapamadım diyen kalmayacak iddia ediyorum videolu anlatımdır çayınızı koyun format avidir dvd playeriniz varsa ilk derside bu derside televizyonunuzda bile izleyebilirsiniz yada pc nizde dersleri takip eden arkadaşlar varsa yorum yapmayı esirgemesinler lütfen(konunun altına)
ders video linki:http://rapidshare.com/files/151970568/ders_2.rar
buda videoda anlatılan desen:http://rapidshare.com/files/151973155/yonca.rar

Raif Can

Üye
Tepki
1
üstad bu ne hız ya.kendimi okulda hissetmeye başlıyacağım bu hızla
eline emeğine sağlık.

Tepki
9
ellerine sağlık üstad.eve gidince indircem inşaallah.yalnız ilk dersteki gibi uzun anlatımdan dolayı yine büyük boyutta olmuş daha fazla sıkışmıyomu:confused::).gerçekten kardeşim Allah razı olsun.helal sana

Raif Can

Üye
Tepki
1
@Emre Akgül

emre arkadaşım videolar ve fotoğraflar ne yazıkki fazla sıkışmaz

Tepki
28
videoların boyutunu düşürebilirdim ama kaliteside düşecekti bu dosya avi formatında kalite olarak fena deil asıl boyutu 350 mb falan idi ama görüntü kalitesi 10 numara idi ben aviye çevirince 160 mb ye düştü bence indirin pişman olmayacaksınız teşekkürlerinize ben teşekkür ederim esenlikler dilerim

Raif Can

Üye
Tepki
1
selam üstadım seninde dediğin gibi çayımı yudumlerken verdiğin ders videosunu 2. bölümünüde bu akşam seyrettim.gerçekten çok güzel bir ders videosu hazırlamışsın.ellerin dert görmesin teşekkürler

Tepki
9
@Raif Can
kardeş ben 5-6 adet accurate videosu hazırladım ve bunu yaptığım program ham haldeyken yüksek boyutta yer kaplıyor sıkıştırınca 1/8 kadar ufalıyor.biliyoruzda söylüyoruz yani;).merak etmeyin elvan beye ve diğer üyelere yardım için güzel olduğunu düşündüğüm fikilerim var ama şu an numune bombrdımanına maruz kaldım biraz meşgulüm.sadece takibi bırakmamak için foruma girebiliyorum.saygılarımla:eek:

Tepki
28
allah razı olsun kardeş camtasia kullanıyosan sıkıştırmana gerek yo kalitesine göre video biçimini seçiyosun kayıttan sonra o render ediyor asıl dosyayıda renderlediğinide kullanıcının istediği yere kaydediyor benim sunumlarımın boyutunun büyük olmasının asıl sebebi ben izleyenlere olayı kavrama açısından kaliteli ses ve görüntü olsun ve bunu dvd de de seyredebilsinler diye avi yapıyom eline sağlık dersleri dört gözle bekliyorum ama noolur boyut önemli deil kalite önemli

Yukarı Alt