Ebru Çalışmalarım

htc_gny

-_-
Tepki
6
Yapmış olduğum Ebru çalışmalarımdan bir kaç tanesi. Bilgisayar ortamına aktarmak için yazıcı kullandım. O yüzden renkler kötü oldu biraz.

aspirin_00

Üye
Tepki
3
ellerinize sağlık güzel olmuşlar fakat çalışmalara sitenin logosunu o kadar abartılı koyulmuş ki çalışmaya mı odaklanalım G ye mi ne anlam veremedim..

htc_gny

-_-
Tepki
6
Bence o kadar da abartılı değil. Ama tabi kişisel görüş. Çalışmalar gayet net seçilebiliyor. Çalımalarımın alınıp bir yerde kullanılmasını istemediğimden büyük kullandım logoyu. Birşey daha var Ebru sanatının bende çok farklı ve manevi bir yeri vardır. Bütün tasarımlardan daha çok önem verir ve özen gösteririm. Bu sebepten tedbirimi almak istedim.

Yasemin Ertosun

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
39
Ellerine sağlık çok güzeller, bende bir zamanlar uğraşırdım çalışmalarını gördükten sonra yeniden heveslendim :)

htc_gny

-_-
Tepki
6
@Yasemin Ertosun
Teşekkür ederim Yasemin Hanım. Ebru bana her zaman büyük bir manevi huzur verir. Bence bırakmayın derim. :)

Ozan ERCAN

Üye
Tepki
0
Ebru sanatı ile ilgili genel bir tanım varmıdır. nasıl başlanmalıdır nelere dikkat edilmelidir ? bu araladar çok aşırı derece ilgim var ebruya hazır vaktimde varken Neden olmasın ? Çalışmalarınız Gerçekten Çok Çok güzeller Ellerinize saglık :)

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Hep merak etmişimdir bu sanatı, bahsettiğiniz gibi tamamen manevi duyguların yoğunluğuyla alakalı bir sanat, daha doğrusu bu sanat o anki psikolojik durumu tamamen tuvale yansıtıyor benim görüşümce, mesela o an sinirliyseniz renkleriniz de sinirin etkisinde oluşuyor, dramatik bir gününüzdeyseniz bu durum yine direkt renklere yansıyor, kısaca renkler sizin iç dünyanızın tercümanlığında oluşuyor gibi bir şey, bu konuda sizinle mütabığız.
Güzel bir sergiydi,teşekkür ederiz Sayın Hatice.

htc_gny

-_-
Tepki
6
@Hakan Dağdeviren
Ömrünüzde bir kez de olsa denemenizi tavsiye ederim. Eminim bağımlısı olacaksınız. Yorumunuz için teşekkür ederim Hakan Bey.

Yukarı Alt