Edirne Tanıtım Afişi

Tepki
17
Tasarım dersinde yaptığım bir çalışma. Yorumlarınızı ve eleştirilerinizi bekliyorum.

Not: Tarihsel yanlışlıktan ötürü güncellendi.

grafficem

Üye
Tepki
0
Genel olarak baktığımızda iyi görünüyor. Zemin rengi biraz farklı olsa nasıl olurdu acaba diye düşündüm.

AO Design

Üye
Tepki
2
Resimleri siyah bir film şeridine yerleştirseydiniz daha hoş olabilirdi.

Tepki
17
Zemin renginde farklı tonlar denedim ama en çok bu renk hoşuma gittiği için bu rengi tercih ettim. Yazıda beyaz renk kullandığım için siyah film şeridi tasarımı boğabilirdi. O yüzden beyaz şerit tercih ettim. Yorumlarınız için teşekkürler :)

fatihusa

Üye
Tepki
0
bence genel olarak hos fakat zemin rengi beni rahtsiz etti yani zemine farkli bi efekte uygulanabilir cok ciplak kalmis bole.resim cercevelerine golge verebilirsin biraz derinlik katar.onun disinda belki yazi fontlari degisitirilebilir.emegine saglik kolay gelsin

Tepki
17
Tasarımda sadelikten yanayım. Tabi bu benim tercihim :) Yorumlarınız için teşekkürler :)

DRN

Üye
Tepki
0
Bence aksine hiç sade olmamış; çok fazla resim, çok fazla yazı, kötü bir font seçimi (Edirne için demiyorum diğer yazılar), zemin rengi de uymamış bence(!)

NGraphic

Üye
Tepki
0
Emeğinize saygı duyuyorum , Fakat biraz daha renk uyumları bırbırını tutarsa ve uzerınde bıraz daha çalışılırsa emınım daha iyisini yapabılırsınız :)

Tepki
5
Üzerinde daha çok uğraşılabilirdi sanki biraz oldu bittiye getirilmiş gibi geldi bana
Her şey bir yana bir tasarımcı olarak benim gözümü en çok tırmalayan şey resimlerin eğilip bükülerek yerleştirilmesi oldu. Yazı karakterlerinin seçimi de bir okadar yanlış. Bence baştan değerlendirilmesi gereken bir afiş olmuş. Yinede elinize sağlık daha daha başarılı çalışmalarınızı da görürüz umarım.

Yukarı Alt