Efektlerde Bozukluk

kobraercan

Üye
Tepki
0
Kusura bakmayın ancak konuyu açacak yer bulamadığım için buraya açıyorum. Pinnacle Studio 9 programını kullanıyorum. Kullanmakta olduğum efektler render sonrası oynatırken pır pır ederek ya da rengi koyulaşarak oynuyor. Yani fotoğraf aralarında ya da video dosyaları aralarına koyduğum geçiş efektleri render yaptıktan ve dvd'ye attıktan sonra dvd playerda ya da bilgisayarda oynatırken efektlere kadar herşey normal fakat efektlere gelindiğinde görüntü pır pır ediyor ya da görüntü koyulaşıyor efekt gidince normale dönüyor. İnanın artık bu sorun beni çileden çıkardı. Pinnacle programının o güzelim efektlerini bu sorun yüzünden kullanamıyorum. Pinnacle programının kendi üzerinde gelen efektlerde de, hollywood fx efektlerinde de durum aynı. Sistemim gayet iyi olmasına rağmen sorunun ne olduğunu anlayabilmiş değilim. Aşağıya sistemimi de çıkardım. Acaba sorun ne olabilir arkadaşlar?

Sistemim :

INTEL Core2 Quad Q6600 2.40 Ghz, 1066 Mhz, 8 MB
GIGABYTE GA-P35-S3G Solid Capacitor
CORSAIR Dominator 2 Gb, 1066 Mhz, DDR2
ASUS Nvidia Geforce 8800GT, 512 Mb - 256 Bit, GDDR3, PCI-E
SEAGATE Barracuda 250 Gb. 7200 Rpm. 16 Mb. 7200.10 Serisi
ASUS DRW-2014L1T Lightscribe SATA DVD RW
High Power 460 Watt Powersupply

kobraercan

Üye
Tepki
0
@Aras Karadağ

Tebrikler kendiniz çok doğru yere taşımışsınız. Benim konuyu açtığım yer bile daha uygundu. Açtığım konunun Programlama Dilleri ve Veri Tabanları ile ne bağlantısı var da buraya taşıdınız çok ilginç. Bence asıl siz bu konuda daha dikkatli olmalısınız. Konuyu doğru yere taşırsanız soruma belki cevap alma olanağı oluşur. Teşekkürler... :(

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Sayın kobraercan,
Lütfen forum içerisindeki üyelerimizle daha üsluplu konuşmaya özen gösterelim.
Konu uygun yerdedir,Sorununuz hakkında bilgisi olan arkadaşlar, sizlere yardımcı olacaklardır..

SaygılarımLa..

kobraercan

Üye
Tepki
0
@Buse Türüdü

Üslubumda ne var acaba? Herhangi bir hakaretim ya da saygısızca bir cümlem mi var yukarıda? Hala iddia ediyorum. Konu uygun yerde değil. Pinnacle efekt bozukluğunun Programlama Dilleri ve Veri Tabanları bölümünde ne işi olabilir? Bana bunu bir açıklayabilir misiniz? Yoksa bu konularda üyelerin yaptığı her itiraz yanlış üsluba mı giriyor? Lütfen eleştiriye açık olalım.

Teşekkürler...

User4

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
39
Kullanmış olduğunuz program grafik programı olmadığı için forumumuzda başlığı bulunmamaktadır. O yüzden konunuzu Diğer Programlar başlığı altına taşınmıştır.

Yukarı Alt