Ege SOYLU

foxajans

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
0
neden paylaşmadığımı yukarda açık ve net bir şekilde açıkladım yine söylüyorum,

bu topic bir grafik sanatçısını tanıtmak için açıldı ayrıca başka isimler vermek topic adabı gereği uygun olmaz; ancak genel olarak grafik tasarımcıların tanıtıldığı bir başlık olursa seve seve aklıma gelen örnekleri paylaşırım..

Anlaşılmadıysa şöyle açıklayayım bu başlığı görenler buraya söz konusu kişiyi görmek ve bilgi almak için gelecekler, ancak burda bambaşka isimler altalta sıralanmış olacak... mantıksız değilmi sizce.

siz asıl meseleyi bırakmış benim paylaşıp paylaşmam meselesine takılmışsınız.İnsanlar şunu düşüncek paylaştı ozaman haklı ,paylaşmadı, haksız... yok böyle bir mantık

rica ediyorum böyle şeyler yazmayın.

ve ayrıca siz bu arkadaşı neden tanıttınız açıklarmısınız. En beğendiğiniz çalışmalarını burda sebepleriyle birlikte paylaşın...

işte ozaman çok doğru bir iş olur.

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
54
Konu başlığı nedir?
"Ustalardan Portfolyolar"
Usta nedir?
Belirli bir bilgi seviyesine ulaşmış, yeteri kadar tecrübe edinmiş, kendi alanında karşılaştığı herhangi bir sorunda pratik çözüm üretebilecek ve üretirken kullandığı materyal ve alet üzerinde yeterli donanıma sahip, bu konuda eğitim almış ve kendini geliştirmiş kişidir kısaca.
Konu başlığı "En iyi tasarımcı" veya "İlk ve Tek" değildir.
Bazı sanatçıların veya zanaatkarların eserlerinin herkes tarafından beğenilmesi elbette beklenemez. Eğer herkesi % 100 memnun edebilme gibi bir durum olsa idi çeşitlilik ve mozaik diye birşey olmazdı ve her meslek alanında sadece bir kişi hizmet verirdi değil mi?

Konu başlığını ve içeriğini tekrar gözden geçirmenizi umarak, sizin de USTA olarak nitelediğiniz ve örnek aldığınız kişilerin çalışmalarını veya biyografilerini paylaşmanızı bekleriz.

farukcagla

Grafik Öğretim Görevlisi
Tepki
23
Sayın Foxajans;
Ege Soylu adlı tasarımcıyı niçin tanıtmak ihtiyacı duyduğumuzu ve portfolyosunu ne gerekçelerle yayınladığımızı belirten yazımızı daha ilk sayfaya koymuştuk. Demek ki dikkatinizi çekmemiş. Bu konu altındaki ilk sayfanın ilk mesajını okursanız sorduğunuz soruların cevabını bulacaksınız.

foxajans

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
0
"Sayın Foxajans;
Ege Soylu adlı tasarımcıyı niçin tanıtmak ihtiyacı duyduğumuzu ve portfolyosunu ne gerekçelerle yayınladığımızı belirten yazımızı daha ilk sayfaya koymuştuk. Demek ki dikkatinizi çekmemiş. Bu konu altındaki ilk sayfanın ilk mesajını okursanız sorduğunuz soruların cevabını bulacaksınız."

Okudum elbette,

"Kurumsal kimlikteki ustalığı kadar MAPUSHANE AFİŞLERİ de çok ama çok soylu işler Ege SOYLU'nun."

nerde o "MAPUSHANE AFİŞLERİ"

dillere destan kurumsal kimlik çalışmalarından bir örneği aşağıda veriyorum ve yorumlarınızı bekliyorum.

foxajans

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
0
"Konu başlığı nedir?
"Ustalardan Portfolyolar"
Usta nedir?
Belirli bir bilgi seviyesine ulaşmış, yeteri kadar tecrübe edinmiş, kendi alanında karşılaştığı herhangi bir sorunda pratik çözüm üretebilecek ve üretirken kullandığı materyal ve alet üzerinde yeterli donanıma sahip, bu konuda eğitim almış ve kendini geliştirmiş kişidir kısaca.
Konu başlığı "En iyi tasarımcı" veya "İlk ve Tek" değildir.
Bazı sanatçıların veya zanaatkarların eserlerinin herkes tarafından beğenilmesi elbette beklenemez. Eğer herkesi % 100 memnun edebilme gibi bir durum olsa idi çeşitlilik ve mozaik diye birşey olmazdı ve her meslek alanında sadece bir kişi hizmet verirdi değil mi?

Konu başlığını ve içeriğini tekrar gözden geçirmenizi umarak, sizin de USTA olarak nitelediğiniz ve örnek aldığınız kişilerin çalışmalarını veya biyografilerini paylaşmanızı bekleriz."

konu başlığı: EGE SOYLU

grafikten anlamıyorsunuz bari forum adabını öğrenin!

foxajans

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
0
Üç kişi üzerime geldiniz,
kusura bakmayın da bu arkadaşı değil hoca, stajyer olarak bile almam yanıma; ne göz ver ne nizam...

Erkan Nehir

Uzman Üye
Tepki
54
Sayın foxajans. (ajans tilki..) Amacınız zaten ortada .Eminim Ege bey sizin kendisi ile çalışamayacağınızı duyduğu zaman üzüntüden kahrolacaktır... :)

İnşallah günün birinde sizin gibi bir ustanın da çalışmalarını görmek şerefine ulaşırız...

foxajans

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
0
"İnşallah günün birinde sizin gibi bir ustanın da çalışmalarını görmek şerefine ulaşırız..."

zahmet edip siteme uğrarsanız görebilirsiniz ayrıca burda portfolyo kısmında birkaç çalışmam zaten var; görmek niyeti olaniçin ulaşılması sonderece kolay...

Erkan Nehir

Uzman Üye
Tepki
54
Evet zaten bu tartışmayı sitenizin reklamını yapmak için açtığınız herkes tarafından anlaşıldı...
Site tanıtımınızı bu şekilde yapmak yerine ÖRNEK alınacak çalışmalarınızı forumda bizimle paylaşmanız çok daha etik olacaktır görüşündeyim...
Ayrıca Türkçe imla kullanımınızı gördüğüm kadarı ile, çalışmalarınıza göz atmama pek de gerek yok açıkçası.
Bir tasarımcı kendi kurduğu cümlelerde imla katliamı yapıyor ise, çalışmalarının vay haline...
Başarılar dilerim size.

foxajans

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
0
"Evet zaten bu tartışmayı sitenizin reklamını yapmak için açtığınız herkes tarafından anlaşıldı..."

dikkatinizi benden uzaklaştırıp bir saniyeliğine burada usta diye yayınladığınız "grafik tasarımcıyı" incelerseniz daha mantıklı
şeyler yazmaya başlayacaksınız eminim( tabi alana ne kadar hakimsiniz onu bilmiyorum) ;zira bu yazdıklarınızı ancak eserleri görmeyen biri yazardı zaten de eserler le ilgili tek bir kelime dahi yazmıyor sürekli bana sataşıyorsunuz; bu da niyetinizin aslında polemik çıkarıp forumun izlenme sayısını artırmak ki bunu en başından anlamıştım, öyle olmasaydı bana verilen cevaplar bu kadar havada ve tuhaf cümleler olmazdı!

Yukarı Alt