EKO66 | Broşür

Sabahattin ÖZLÜ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
3
Graphic Dizayn : Sabahattin ÖZLÜ
Company : EKO66
Work: Broshure
Number :3000

Tepki
25
Sabahattin Bey, renk olarakta kompozisyon olarakta süper bir çalışma olmuş ben çok beğendim herşey yerli yerinde tebik ederim sizi. düşüncenize ve ellerinize sağlık...

Tepki
31
sabahattin bey elinize sağlık bende beğendim yerlelişimler fontalar abartıdan uzak gösterişili bi çalışma olmuş

Sabahattin ÖZLÜ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
3
@Mustafa Turan

@Bahattin

@Fatih Coşkun

Hepiniz sağolun... Yorumlarınız için teker teker teşekkür ederim ...

Tepki
6
Broşürünüz amacını çok hoş bir görsellikle yerine getirmiş.

Harika bir çalışma, tebrikler.

Tepki
0
başarılı bir çalışma..emeğinize saglık.paylaşım için teşekkürler..
başarılarınızın devamını dilerim..

Tepki
0
öncelikle sabahattin bey çalışmanız çok hoş ve güzel olmuş tebrikler. Yanlız bu eko66 şirketiyle herhangi bir bağlantınız varsa bu broşürler elinizde kaşlabilir. Çünkü bu cihazın hiçbir tasarrufu yoktur. Bu eko 66 sayesinde 40 milyar para batırdık ve cihazlar geri alınacağı söylendi ve alınmadı tamamen dolandırılduk biz buna sessiz kalmayacağımızı bildirmiştik firma sahibine ama firma sahibi bize insanlığını yok ederek küfür etti bunun üzerine bizde cihazı laboratuvarda kestirerek test yaptırdık ve cihazın hiçbir özelliğinin olmadığı ispatlandı ve bunun üzerine cihazın parçalanmış halini video ya çekerek tüm basına dağıtacağız yakında eko66 yı satan firmanın sahtekarlığı böylece ortaya çıkacak artık eko66 lanetikimseyi kandıramayacak. saygı sevgilerimle ( bu kanuyla sizin çalışmanızın herhangi bir bağlantısı yoktur satırlarımın başında dediğim gibi çalışmanız güzel ellerinize sağlık )

Yukarı Alt