El ve vücut losyonu ambalajım, şahsıma ait

Kerim ÖKSÜZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
19
"Besleyici ve Nemlendirici" yazısını barındıran lacivert zemini ambalajın alt kısmı gibi oval yapsanız sanırım daha bir hoş görünür. Güzel olmuş elinize sağlık.

Hasan Güner

.com
Bronz Üye
Tepki
45
bakınca ilk odaklandığım yer logodaki c ve l harfleri
onlardaki iticilikten kurtulup geri kalanına bakamıyorum nedense
bir operasyon şart :)

Kübra Kara

GSF Hazırlık
Tepki
54
@gkyzdprmlr
Çok teşekkürler yorumunuz için:)

@Kerim Öksüz

Yorumunuz için teşekkür ederim, beğendiğinize sevindim :) Haklısınız birde oval şekilde düzenleyim koyarım...

@Hasan Güner

Yorumunuz için teşekkürler :) Haklısınız birkaç düzenleme daha yapıp zamanım olunca sizinle tekrar paylaşırım ...

Umarım istediğiniz gibi olmuştur, düzenlenmiş hali....

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
Emeğinize sağlık Kerim Öksüz'ün dediği gibi revize edildikten sonra daha güzel olmuş birde revizenin hemen üzerindeki metinlerinizi (el & vücut losyonu, 1 200 ml.) satırları bölmeden ortalı olarak iki satır halinde yazmış olsaydınız acaba nasıl görünürdü?

Kübra Kara

GSF Hazırlık
Tepki
54
@Yaşar Karadeniz

Yorumunuz için çok teşekkür ederim:) Peki, vaktim olduğunda sizin istediğiniz şekilde tekrar yayınlıyacağım....

Tepki
4
Merhaba, benim tavsiyem ise arka planda kullanmış olduğunuz görseli küçük yaprak ile aynı netlikte kullanmanız daha etkileyici olurdu. Sanki o yaprak yanlışlıkla kalmış gibi duruyor benim görüş açım tabiki bu, ama eğer nefis çay ferahlığını ile birikte kullanmak istemişseniz eğer o cümleye daha yakın biryerde kullanmanız daha uygun olur. Yada diğer bir tavsiyem daha olcak Besleyici Nem Terapiden Sonraki alan bence çok boş kalmış o boşluk göze batıyor o boşluğu arka zeminde kullandığınız görseli o alana net bir şekilde (yani kendi doğal renkleri ile) yerleştirmeniz tasarımınızı daha göz alıcı kılar gibi geldi bana:p:p tamam çok konuştum yeter bukadar:D

Kübra Kara

GSF Hazırlık
Tepki
54
Yorumunuz için çok teşekkür ederim :) Dediklerinizi dikkate alıcam, sanırım daha güzel bir çalışma ortaya çıkacak, sağolun :)

Yukarı Alt