Elazığ İsaş Petrol İçin Kutu Mendil Çalışması

danisman

Consultant
Tepki
30
karayolları mesafe cetveli çok uyumsuz olmuş, yazıları daha hoş bir zemin üzerine koymanızda fayda var diyorum, mavi ve kırmızı çok cırt olmuş, en azından yeşil'in tonlamaları ile beyaz yazıları değerlendirmek gerek, diye düşünüyorum...

Kolay gelsin, iyi çalışmlar...

saygılar...

Tepki
31
işi sadeleştirmelisiniz bu şekilde çok karışık ve gözü yoruyor karayolu çetveli muhakkak değişmeli kullandığınız desenler daha belli belirsiz olursa karışıklığı biraz azaltabilirsiniz

Tepki
0
Cetvel konusunda yerden göğe haklısınız. Nasıl omuşta dikkat etmişim bilemiyorum.... Sadeleşme; bilemiyorum doğrusu. Benim hoşuma gitti ama önemli olan amaca hizmet etmesidir. Ki bu iş iç mekanda ve %90 rakipsiz olarak duracak bi iş, doğallığında görselliğinin öne çıkması artı olur ve okunurluk sıtandart dışmekan çalışmalarına göre daha geri planda kalabilir bence....

danisman

Consultant
Tepki
30
merhaba;

Sektörde uzun yıllardır hizmet veriyorum, bir çok ulusal firma ile çalıştım, son beş yıldır ise belediye başkanlarına danışmanlık yapıyorum ve slogan olarak kendime " amacına uygun reklamcılığa ve tanıtıma, evet" felsefesini ilke edinmiş birisiyim. Her ne kadar iç mekan da olsa çalışmanız, ( iç mekan daha mühimdir, ayrıntılar açısından) bence görsellik her zaman tasarımda ön değerdir. Yani bu tasarım bir kişiye bile hitap etse, mutlaka çalıştığınız firmaya artı getirmelidir ve bu ilk bakışta sağlanmalıdır. İş şu an karşımızda, açık bir şekilde dururken bile, bakışlarımızın odaklanacağı ayrıntılar görünmüyor. Dolayısı ile, belki bu kutudan mendilini alıp kullanacak tüketici, belki çok şık ve on numara bir tasarım bile olsa firma ile ilgilenmeyecek. Ama unutmamak gerekir ki, tüketici sizin iş yaptığınız firma ile ilgilendiği sürece siz para kazancaksınız. Yani her işe göstereceğiniz özen ve intizam size artı değerler olarak geri dönecektir. Bunu yaptığınız çalışmalarda göz önünde bulundurmanızda fayda olacağı inancındayım...

saygılar ve iyi çalışmalar...

Yukarı Alt