Emin SÜTCÜ-YELKEN CİTY

mehmetsalim

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
0
Çok güzel olmuş...
Çok beğendim. Ellerin dert görmesin...

Tepki
31
yelken mi elken mi

başını sudan çıkarmış bir köpekbalığı görüyorum ben y nerede bulamadım

hayalinizdeki yazı karakterinin araları çok açık ve not gibi değilde başlık gibi duruyor

yelken denizden olur bu yüzden bu kadar sert bir yazı karakterini niye seçtiniz onuda anlamadım
daha yumuşak bir karakter olabilirdi

mehmetsalim neye göre güzel olmuş nereyi beğendiniz açıklarsanız sevinirim

Tepki
0
Herkesin görüşü farklıdır Fatih bey...ayrıca köprek balığına benzeyen yere dikkatli bakın...Orda kayık ve yelken var....Ve ordaki mantık ayrı...Bilginiz olsun...Yorumunuz için teşekkürler...

mehmetsalim

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
0
@Fatih Coşkun
Yelken üzerine kondurduğu "y" harfini görmelisiniz ama...
Program hakimiyeti zayıf görünsede yaratıcılığı ve cesaretinden dolayı beğendim.
Yeterli mi Fatih bey?
Logo örneklerini inceleyin, yeniden çalışın demekten daha iyi ve özendiricidir...

Tepki
4
yelken ve deniz çalışmanız başarılı olmuş, eleştirmek gerekirse; y harfi tekrar elden geçmesi gerek, bu şekilde ilk bakışta görülmüyor, bir çok değişiklik yapılaiblir, öneri olarak y harfini de siyah yapın,
nesnelerden blur efekti kaldırılırsa daha net ve belirgin olur çalışmanız
bir de; CİTY deki i harfi hem Türkçe ye hem de İngilizceye aykırı bir kullanım :)

Tepki
31
yanlış gördüğünüz yerleri dile getirip yardımcı olmak daha iyi bence

güzel olmuş, çok beğendim, örneklere bir göz at gibi söylemler mesaj doldurmak içindir okadar

Tepki
4
Fatih bey ; tabiki de yorum yapmak , hataları göstermek daha yararlı olur ama sizin mesajınız biraz uygun olmamış sanki, bir de eleştirilen gözüyle bakmak lazım, verilen tepki de bunun için diye düşünüyorum,

Tepki
31
haklısınız biraz daha üsturupla yazamalıydım ama ben logoya değil onun altında ki
çok güzel olmuş mesajına takıldım biraz ondanan bu sözler çıktı

Yukarı Alt