EminSÜTCÜ-Hayat Productıon LOGO

Tepki
4
güzel çalışma, hayat yazısı fontunu farklı seçerdim yada aynı fontu kullanırdım, bir de production daki olay güzel ama, a harflerinin şeklinin bi anlamı varsa güzel, yoksa bence hiç gerek yok

Tepki
0
hayat yapım azda olsa AA yapımı ile ortak çalışıyor...bu yüzden böle düşündüm...fikirleriniz için teşekkürler:)

Tepki
4
Bu firma ne iş yapıyor?? alttaki production olmasa ben ilk bakışta DİŞÇİ gibi anlardım. Çünkü A olarak kullandığınız sembolü biz dişçiler için kullanıyoruz genelde.
Bence renkler hariç bu logo uygun bir logo değil... Beğenilip baskıya verildi mi bilmiyorum ama üzerinde biraz daha çalışın derim...

Kolay gelsin

Tepki
0
Seslendirme yapıoruz da oraya nasıl bir şey gelir siz sölerseniz daha ii olur bence süleyman bey....

mehmetsalim

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
0
Merhaba...

Sanırım burada ciddi bir problem var...
Siz anladığım kadarı ile bu tasarımı ve paylaştığınız diğer tasarımlarınızı mesleğiniz olmadığı halde yapıyorsunuz.
Diğer bir deyişle, hadiniz olmayan bir işe kalkışmışsınız.
Bu sebepledir ki, konusunda uzman ve diplomalı arkadaşlardan size yorum gelmemiş. Gelmezde.
Hani burası "Online Grafik Eğitim Okuluya"
Bazı arkadaşlar da bilgilerini bu tarz çalışmalara paylaşsalar hiçte fena olmayacak.
Yol gösterseler. Maksat hasıl olmuş olacak.

Bir konu içerisinde geçiyordu. Üyelerden birisi Ustasının kendisine bir şey anlatmadığından yakınıyordu. Bir başka üyemiz de mektepli bir ustasından çok şey öğrendiğini söylüyurdu.
Burada sorgulanması gereken bir hata var o halde.

Gelin şu logoyu değerlendirelim.
Bir prodüksüyon şirketi için yapılan logo için de bir "kriter" varmı konuşalım.
Saygılar...

Tepki
31
eminbey çalışmalarınızın neredeyse hepsinde benzer düz sivri karakterler kullanıyorsunuz
birazdaha geniş olmanızı tavsiye ederim

hayat okunaksız olmuş madem a a ları ön plana çıkartmak istiyorsunuz A A ları büyük yapın a ların ortasını boşaltın (yani Ters V) kullanabilirsiniz

A A ları yukarda bir şekilde birleştirin mesela bir film şeridi olabilir
bir a dan çıkar diğer aya kadar uzanır ve a ların ortasındaki çizgi olur

bence farklı şeyler denemelisiniz

aceyildiz

Üye
Tepki
0
O mikrofon kafasıyla aynı renkte olan A harfleri birbirine benzetilebilirdi... Yani ben olsam öyle yapardım. Bir de logolarınızın çalışılan alanı çok küçük olmasına karşın, kendileri çok büyük; fazlalıkları yok ederseniz daha gerçek anlamda bi logo sahibi olmuş oluruz :)

tarık

Üye
Tepki
0
Öncelikle emeğinize sağlık,
kişisel fikirlerim;
1- yazı karakteri değiştirilmeli.
2- A lara acil bir revize.
3- Mikrofon kaldırılmalı, yerine seslendirme ile alakalı farklı bir simge düşünülmeli.

Tekrar elinize sağlık, başarılar.

Yukarı Alt