EMKO ISI Logo Çalışmam

Tepki
5
EMKO (SI gibi algılanıyor.
Bence alevi S harfine yaklaştırın ve diğer 2 harfle aynı boyda olmasa da alttan hizalı olursa daha iyi olur sanırım.

İsmail ÇOBAN

Grapiksel
Bronz Üye
Tepki
44
Sıstemlerı değil de Sistemleri olması gerekiyor ve diğer konuda da Burak beye katılıyorum. emeğinize sağlık.

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Ben logonuzu gördükten sonra ilk işlem olarak hemen firmanın web sitesini inceledim.
Sizinde öncelikli eyleminiz deneme çalışması dahi olsa firmayı tanımaya çalışmak olmalıdır.
Deneme çalışmasında bunun ne önemi var ? İşi realiteye döktüğünüzde şu an edindiğiniz alışkanlıklar yakanızı bırakmayacaktır.

Deneme çalışması bile olsa noktalama işaretlerine dikkat etmelisiniz.

Gelelim yorumlamaya "I" harfini alev formatına dönüştürmüşsünüz.Harflerin bütününde kerning ayarlarında sorun bulunmakta. Üzerinde çalıştığınız logonun EMKO SI olarak okunması ne kadar doğal ;)

Bir logo çalışması yaparken öncelikle kağıt kalem ile eskiz yapmak çok önemlidir.Tüm fikirlerinizi
kağıt kalem aracılığı ile eskiz çıkartmak eminim çalışmanızı şekillendirmek için size çok yardımcı olacaktır.

Bu arada unutmayın ! İlk akla gelen fikir genelde herkesin ilk defa aklına gelen fikirdir. Farklı olmayı deneyin ..

Bir emek vermişsiniz. Emeğinize sağlık fakat farklı alternatifler geliştirmeli yada var olan çalışma üzerine eğilmelisiniz.

Yukarı Alt