Emprime

cansu

Üye
Tepki
0
TeŞekkÜr Edİyorum ArkadaŞlar,bİlgİlerİnİz İÇİn

ozcan.ates

Üye
Tepki
0
Hocam Ben bekliyorum hergün de özellikle takip ediyorum burda ama o bahsetiğin desenleri birkaç güne kadar diye belirtmişsin 1 haftayı geçti hala paylaşmadın bizimle ...

en kısa zamanda bekliyoruz...

ak846

Üye
Tepki
0
arkadaşlar ben abdullah yeni katıldım normalde fotografcılık yapıyordum daha önce şimdi isi teknik ressamım makina ve kalıp sektöründe yanlız desınatorlügü öğrenmeye ihtiyacım var bu konuda bana yardımcı olurmusunuz teşekkürler

Hilmi Kaya

Üye
Tepki
0
@rublac
merhaba; evet sır olarak kalabilecek bir bilgi yok
nedir bu emprime dediğiniz,bir baskı sistemi olduğunu biliyorum
ben eczacı ve kuyumculara ve diğer sektörlere yönelik elyaf çanta imalatı yapıyorum. baskıyı serigrafide yapıyorum,açıkçası emprime işine girmek niyetindeyim.çanta fiyatları düşük karlar tatmin etmiyor. ek olarak emprime işine gieyim diyorum. ne dersin serigrafide başarılı olan biri emprimeyi çözebilirmi?

Tepki
0
ben bu sektörde 10 yıldır faliyet göstrmketeyim sorusu olan arkadaşlara her konuda yardım edebilirim teşekkürler

Tepki
0
emprime diye bir başlık açmışsınız teşekkürler. Ben bu siteye bu gün katıldım. 23 yıldırda parça baskı işi yapıyorum emprime çok kapsamlı bir sektör. emprimenin hangi kolu ile ilgili konu başlığı açtığınızı yazmamışsınız arkadaşlar. Bunu bilsem belki bildiğim bir kaç baskı tekniğini paylaşabilirdim burda:confused:

Yukarı Alt